800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní

Vrácení zboží

Možnost vrácení zboží

Naším základním cílem je Vaše plná spokojenost s nástroji, které jste u nás zakoupili. Z toho důvodu Vám nyní nabízíme prodluženou možnost výměny nebo vrácení zboží. V lhůtě 30 kalendářních dnů má kupující možnost výměny zboží za jiné nebo vrácení 100% uhrazené ceny zboží. Lhůta se počítá ode dne převzetí zboží kupujícím. Tato lhůta platí pro objednání zboží přes internet.

Možnost vrácení se nevztahuje na:

- spotřební materiál (struny, čističe apod.)
- zboží, které podléhá autorskému zákonu (knihy, CD atd.)
- dechové nástroje (z hygienických důvodů) – např. flétny, foukací harmoniky atd.
- zboží, které obvykle není skladem a bylo objednáno pro konkrétního zákazníka
- zboží, které vykazuje závadu (v tom případě je nutné postupovat dle reklamačního řádu)
- zboží, které jeví jakékoliv známky opotřebení
- zboží bez originálních obalů a příslušenství nebo zboží s poškozeným obalem
- jednotlivé zboží z akcí, kde je snížení ceny jedné položky podmíněno nákupem dalšího zboží (vrátit lze pouze celou skupinu zboží)


Postup při vrácení zboží:
Kupující osobně či přepravní službou dopraví na své vlastní náklady kompletní zboží včetně originálních obalů a příslušenství spolu s fakturou na níže uvedenou adresu:

AMA.cz , José Martího 1b, 162 00 - Praha 6, Tel: 220 560 635


Po obdržení kompletního a nepoškozeného původně zakoupeného zboží včetně kopií dokladů o zakoupení vystaví prodávající dobropis. Tento dobropis zašle nebo předá kupujícímu. Po obdržení kupujícím podepsaného dobropisu vrátí prodávající kupujícímu dobropisovanou částku v hotovosti na prodejně nebo převodem na účet. Pokud se jedná o účet mimo ČR, nese kupující všechny bankovní poplatky spojené s mezinárodní platbou.

Upozornění: Při zasílání poštou zboží pečlivě zabalte. Za případné poškození během přepravy nenese prodávající odpovědnost. Zboží neposílejte na dobírku. Takové zásilky nemůžeme přijmout.