800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » powermixy

Roland MOBILE Cube

 Roland MOBILE Cube
Výrobce:Roland
Expedice: Obvykle do 5 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Roland MOBILE Cube - Popis zboží

 
  

Víceúčelové přenosné kombo


Kdekoliv si můžete užívat audio zábavu s novým MOBILE CUBE kombem. Je malé, ale ohromující, toto drobné stereo kombo dokáže pracovat se všemi typ elektronických nástrojů a audio zařízení, využívat je můžete kdekoliv a kdykoliv. Zapojte do něj mikrofony, elektrické a akustické kytary, klávesy, rytmery, MP3 přehrávače, cokoliv a jamujte až 15 hodin.
  • Bateriemi napájené kombo pro každého, kdekoliv, kdykoliv
  • 5W (2.5W + 2.5W) stereo výkon se dvěma výkonnými 10cm (4") reproduktory
  • Vstupy pro mikrofon, stereo nástroj a stereo AUX sluchátkový výstup
  • Funkce Center Cancel pro karaoke
  • Vlastní stereo reverb/chorus, distortion a další
  • Speciální popruh kvůli jednoduchému přenesení

Malé kombo, velký zvuk

Vybaven legendárním enginem Roland FX, MOBILE CUBE nabízí vysoce kvalitní stereo reverb a chorus efekty. Zpříjemněte své vokály, přidejte ohnivost zvuku kytary, nebo vnořte své mixy do bohatého stereo zvukového pole. Center Cancel je také určen pro minimalizaci vokálů u hotových songů což je skvělé pro karaoke a hraní s doprovodem.

 

 Vlastní stereo efekty

Vybaven legendárním enginem Roland FX, MOBILE CUBE nabízí vysoce kvalitní stereo reverb a chorus efekty. Zpříjemněte své vokály, přidejte ohnivost zvuku kytary, nebo vnořte své mixy do bohatého stereo zvukového pole. Center Cancel je také určen pro minimalizaci vokálů u hotových songů &ndash což je skvělé pro karaoke a hraní s doprovodem.Pro všechny nástroje


Díky nerůznějším vstupům, MOBILE CUBE komunikuje s mikrofony, klávesami, akustickými kytarami, elektrickými kytarami, MP3 přehrávači a mnohým dalším žádné jiné nástrojové kombo této velikosti nemá stereo vstupní port. Použití jako komba pro domácí cvičení, při cestování, uvnitř či venku. Skvělé pro party, karaoke a lekce zpěvu. Zapojte jej do mikrofonního stojanu, pro použití jako monitoru nebo micro PA.


 

Roland MOBILE Cube - Dotaz na prodavače