800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » monitory

Yamaha C115V

Yamaha C115V
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do 3 dnů
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha C115V - Popis zboží


&bull Pasivní reprobox - Club V série
&bull Reproduktor basový: 15`
&bull Reproduktor výškový: 2` (Titanová konstrukce)
&bull Směrovost horny: 90 x 40 (horizontálně x vertikálně)
&bull Výkon RMS: 250 W
&bull Výkon program: 500 W
&bull Výkon ve špičkách: 1000 W
&bull Impedance: 8 Ohm
&bull Citlivost: 99 dB
&bull Dělící kmitočet crossoveru: 1,7 kHz
&bull Frekvenční rozsah: 55 Hz - 16 kHz (- 10 dB)
&bull Konektory: 2x Speakon NL4 a 2x TRS
&bull Lichoběžníková konstrukce ozvučnice
&bull Krycí mřížka a voděodolná akusticky průzvučná pěna kryje oba reproduktory
&bull Robustní transportní ucha a příruba pro reprostojan
&bull Povrchová úprava: lak
&bull Rozměry: 489 x 719 x 377 mm
&bull Hmotnost: 29,4 kg

Koncertní kapely, DJové a mnoho dalších uživatelů pomohly prvním čtyřem generacím Yamaha Club Series k neuvěřitelné popularitě. Nyní přichází pátá generace, nabízející rozměrnější ozvučnice s lepší projekcí basů, vylepšené reproduktory s větším výkonem, zdokonalené crossovery, odolnější konstrukci a mnoho dalších vylepšení. Celá série je dodávána ve dvou provedeních `S` určeném především pro mobilní použití, v elegantní povrchové úpravě černým kobercem, kovovou krycí mřížkou před basovým reproduktorem a otevřenou hornou a `C` s černým odolným lakem, pevnou mříží a voděoodolnou krycí pěnou před oběma reproduktory, určeném především pro instalace nebo fixní použití. Reproduktory s velkým maximálním výkonem nabízejí značnou dynamickou rezervu, jež se podílí jak na živějším zvuku, tak na dlouhodobé spolehlivosti.
U boxů určených jako pódiový monitor je možno využít dvou úhlů zkosení zadní zadní stěny k nastavení co nejvíce vyhovujícímu rozměrům a typu pódia, ostatní boxy s vyjímkou subwooferů mají lichoběžníkovou konstrukci, díky níž je možné boxy snadno párovat. Všechny boxy jsou rovněž vybaveny bassreflexem. Obě verze jsou samozřejmě vybaveny masivními kovovými transportními uchy, přírubou pro reprostojan a dvěma propojovacími konektory Speakon v kombinaci se dvěma konektory TRS.
Vylepšená výšková horna a tlakové reproduktory s titanovou konstrukcí se podílí na mnohem širším pokrytí, zvýšené srozumitelnosti. Velká péče věnovaná při vývoji každému detailu se odráží ve výborném zvuku, odolnosti, spolehlivosti a dalších vynikající vlastnostech, kterými jsou boxy Yamaha Club pověstné.

Yamaha C115V - Dotaz na prodavače