800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » klavíry » pianina

Yamaha B1 PE - leštěný eben - na skladě

  Yamaha B1 PE - leštěný eben - na skladě
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:5 let
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha B1 PE - leštěný eben - na skladě - Popis zboží

Yamaha B1 PE leštěný eben

Yamaha vyrábí piana již přes sto let, ale série B je nový začátek. Díky létům zkušeností přišla Yamaha s cenově nejdostupnějším pianinem vůbec, a přitom se pianina série B drží vysokého standardu a nabízejí opravdový požitek a radost ze hry.  I přes výšku akustického elementu 109 cm překvapí plným a příjemným tónem.

Dovoz a stěhování na Vámi určené místo je ZDARMA, stejně tak jako první naladění nástroje. K pianinu je možné koupit klavírní židličku ve stejné barvě za zvýhodněnou cenu!

Technické parametry:

88 kláves / 3 pedály
Rozměry:    výška 109 cm, šířka 148 cm, hloubka 54 cm
Hmotnost:  174 kg
O firmě Yamaha


Historie Japonské společnosti Yamaha sahá skutečně hluboko do minulosti. Společnost začala vyrábět hudební nástroje již v roce 1887, v té době se jednalo o výrobu jazýčkových varhan a firma se nejmenovala ještě Yamaha, ale Nippon Gakki Co., Ltd. Za těch více než 120 let se firma Yamaha neuvěřitelně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců nástrojů, a to nejen hudebních. Zaměření na hudbu ovšem společnosti zůstalo, je to patrné z její činnosti, kdy nejenom že vyvíjí nové technologie nástrojů a zlepšuje kvalitu výroby, ale také podporuje mnoho hudebních aktivit a projektů. Asi největším počinem v této oblasti bylo založení Hudební nadace Yamaha v roce 1966. Závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání zůstal společnosti Yamaha dodnes. Cílem společnosti Yamaha je vytvářet takové hudební nástroje, které by vyhovovaly každému. Jejich prioritou je vždy bezchybné zpracování a skvělá akustická kvalita všech jejich výrobků.

Yamaha B1 PE - leštěný eben - na skladě - Související zboží

Yamaha B1 PE - leštěný eben - na skladě - Dotaz na prodavače