800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » klavíry » pianina

Yamaha B2 PM / PW / PWH / NBS / OPDW / SNC

Yamaha B2 PM / PW / PWH / NBS / OPDW / SNC
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do 2 týdnů
Záruční doba:5 let
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha B2 PM / PW / PWH / NBS / OPDW / SNC - Popis zboží

&nbspYamaha B2 PM / PW / PWH / NBS / OPDW / SNC

Díky větším rozměrům a  robustnější konstrukci přináší pianina série B2 dokonalejší a plnější zvuk než jejich předchůdci. Přední a zadní kolečka zlehčují transport, zatímco elegantní vzhled zajistí dokonalé zapadnutí nástroje do jakéhokoliv prostoru. Vyrábí se v různých barevných provedeních, viz galerie.
PM - lesklý mahagon, PW - lesklý ořech, PWH - lesklá bílá, NBS - přírodní buk satén, SNC - přírodní třešeň satén, OPDW - tmavý ořech

Dovoz a stěhování na Vámi určené místo je ZDARMA, stejně tak jako první naladění nástroje. K pianinu je možné koupit klavírní židličku ve stejné barvě za zvýhodněnou cenu!

Technické parametry:

88 kláves / 3 pedály
Rozměry:   výška 113 cm, šířka 149 cm, hloubka 53 cm
Hmotnost: 194 kgO firmě Yamaha


Historie Japonské společnosti Yamaha sahá skutečně hluboko do minulosti. Společnost začala vyrábět hudební nástroje již v roce 1887, v té době se jednalo o výrobu jazýčkových varhan a firma se nejmenovala ještě Yamaha, ale Nippon Gakki Co., Ltd. Za těch více než 120 let se firma Yamaha neuvěřitelně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců nástrojů, a to nejen hudebních. Zaměření na hudbu ovšem společnosti zůstalo, je to patrné z její činnosti, kdy nejenom že vyvíjí nové technologie nástrojů a zlepšuje kvalitu výroby, ale také podporuje mnoho hudebních aktivit a projektů. Asi největším počinem v této oblasti bylo založení Hudební nadace Yamaha v roce 1966. Závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání zůstal společnosti Yamaha dodnes. Cílem společnosti Yamaha je vytvářet takové hudební nástroje, které by vyhovovaly každému. Jejich prioritou je vždy bezchybné zpracování a skvělá akustická kvalita všech jejich výrobků.

Yamaha B2 PM / PW / PWH / NBS / OPDW / SNC - Dotaz na prodavače