800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » klavíry » pianina

Yamaha B3 PE leštěný eben

Yamaha B3 PE leštěný eben
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do 2 týdnů
Záruční doba:5 let
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha B3 PE leštěný eben - Popis zboží

Yamaha B3 PE leštěný eben

Pianina Yamaha série B3 se přibližují profesionálním standardům, a přitom drží základní myšlenku pianin z B série - cenovou dostupnost a elegantní design. Větší rám a větší ozvučná deska zajišťují tomuto nástroji mohutný a brilantní zvuk.

Dovoz a stěhování na Vámi určené místo je ZDARMA, stejně tak jako první naladění nástroje. K pianinu je možné koupit klavírní židličku ve stejné barvě za zvýhodněnou cenu!

Technické parametry:

88 kláves / 3 pedály
Rozměry:   výška 121 cm, šířka 125 cm, hloubka  61 cm
Hmotnost: 237 kgO firmě Yamaha


Historie Japonské společnosti Yamaha sahá skutečně hluboko do minulosti. Společnost začala vyrábět hudební nástroje již v roce 1887, v té době se jednalo o výrobu jazýčkových varhan a firma se nejmenovala ještě Yamaha, ale Nippon Gakki Co., Ltd. Za těch více než 120 let se firma Yamaha neuvěřitelně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců nástrojů, a to nejen hudebních. Zaměření na hudbu ovšem společnosti zůstalo, je to patrné z její činnosti, kdy nejenom že vyvíjí nové technologie nástrojů a zlepšuje kvalitu výroby, ale také podporuje mnoho hudebních aktivit a projektů. Asi největším počinem v této oblasti bylo založení Hudební nadace Yamaha v roce 1966. Závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání zůstal společnosti Yamaha dodnes. Cílem společnosti Yamaha je vytvářet takové hudební nástroje, které by vyhovovaly každému. Jejich prioritou je vždy bezchybné zpracování a skvělá akustická kvalita všech jejich výrobků.

Yamaha B3 PE leštěný eben - Dotaz na prodavače