800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » klavíry » křídla

Yamaha GC 2 PWH / PM

Yamaha GC 2 PWH / PM
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do 2 týdnů
Záruční doba:5 let
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha GC 2 PWH / PM - Popis zboží

Yamaha GC 2 PM / PWH

S plným rezonančním tónem jsou malá křídla Yamaha skvělou volbou pro menší místnosti a menší rozpočty. Křídlo GC 2 spojuje v několika měřítkách bohatý tónový charakter modelu C2 M s výhodami úspory nákladů v materiálech a dostupnou technologií vyrobit zvukově výrazné křídlo za neobvykle dostupnou cenu. Vyrábí se v různých barevných provedeních, viz galerie.
PM - leštěný mahagon, PWH - lesklá bílá

Dovoz a stěhování na Vámi určené místo je ZDARMA, stejně tak jako první naladění nástroje. Ke klavíru je možné koupit klavírní židličku ve stejné barvě za zvýhodněnou cenu!

Technické parametry:

88 kláves / 3 pedály / 2 polohy podpěry horní desky
ostré hrany
Rozměry:   výška 101 cm, šířka 149 cm, délka 173 cm
Hmotnost: 305 kgO firmě Yamaha


Historie Japonské společnosti Yamaha sahá skutečně hluboko do minulosti. Společnost začala vyrábět hudební nástroje již v roce 1887, v té době se jednalo o výrobu jazýčkových varhan a firma se nejmenovala ještě Yamaha, ale Nippon Gakki Co., Ltd. Za těch více než 120 let se firma Yamaha neuvěřitelně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců nástrojů, a to nejen hudebních. Zaměření na hudbu ovšem společnosti zůstalo, je to patrné z její činnosti, kdy nejenom že vyvíjí nové technologie nástrojů a zlepšuje kvalitu výroby, ale také podporuje mnoho hudebních aktivit a projektů. Asi největším počinem v této oblasti bylo založení Hudební nadace Yamaha v roce 1966. Závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání zůstal společnosti Yamaha dodnes. Cílem společnosti Yamaha je vytvářet takové hudební nástroje, které by vyhovovaly každému. Jejich prioritou je vždy bezchybné zpracování a skvělá akustická kvalita všech jejich výrobků.

Yamaha GC 2 PWH / PM - Dotaz na prodavače