800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní

Marshall AS 50D - akustické kombo

  Marshall AS 50D - akustické kombo
Výrobce:Marshall
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Marshall AS 50D - akustické kombo - Popis zboží

MARSHALL AS 50D

Popis: Marshall AS 50D

Akustické kombo AS 50D je důkazem toho, že Marshall umí vyrábět nejen skvělá komba pro elektrické kytary, ale i špičkové zesilovače pro akustické nástroje.  Jeho výkon 50W je ideální pro menší pódia, restaurace, zkušebny a domácí cvičení.

Zvuk je šířen dvěma 8 palcovými reproduktory s tweetrem, který zabezpečuje kvalitní reprodukci vysokých frekvencí. Marshall myslel při výrobě tohoto komba i na zpívající kytaristy, kteří určitě ocení vstup na mikrofonní kabel a to hned ve třech variantách (6,3mm Jack, XLR, stereo RCA). Tento kanál může být samozřejmě využit pro zapojení jakýchkoliv audio nosičů.

Kytarový kanál je vybaven ovladači hlasitosti, výšek a basů. Můžete tak jednoduše nastavit parametry zvuku, který potřebujete a to nezávisle na mikrofonním inputu, což je obrovskou výhodou při požití mikrofonu a kytary zároveň. Oba kanály jsou vybaveny na sobě nezávislým chorusem a reverbem, přičemž chorus lze ovládat pomocí dvou potenciometrů Speed/Depth a reverb pomocí potenciometru Balance, který určuje poměr efektu mezi prvním a druhým kanálem. Kombo je vybaveno i funkcí anti-feedback, kterou lze ovládat nezávislím kolíkem, a lze tak snížit zpětnou vazbu mezi kytarou a kombem. Posledním ovládacím prvkem je Master ovládač hlasitost, kterým lze nastavit celkovou hlasitost zařízení. Na zádní straně naleznete výstup Line-out a Direct Line out, který umožňuje přenos čistého signálu z kytary do dalších aparátů. Kombo je poměrně skladné a při rozměrech 542 x 416 x 261mm a váze 16 kg ho lze snadno transportovat osobním automobilem.

Marshall AS 50D je vynikající volbou pro hudebníky, kteří vystupují sólově a potřebují ozvučit zpěv a kytaru  nebo více akustických nástrojů bez použití dalších reprobeden. Zároveň se kombo hodí i pro kapely vystupující na menších pódiích a v neposlední řadě je perfektní pro cvičení doma i ve zkušebně pro všechny kytaristy, kteří chtějí od svého komba opravdu kvalitní zvuk.

Specifikace: Marshall AS 50D

 výkon  50W
 kanály
 2
 vstup kanál 1
 Jack 6,3
 vstup kanál 2
 Jack 6,3 / XLR / stereo RCA
 reproduktory  2x8" + Tweeter
 ovladače  2x Volume, 2x Bass, 2x Treble, Master Volume, Balance, Revers, Speed, Depth
 výstupy  Line Out / Direct Line Out
 efekty  Reverb / Chorus
 efektová smyčka
 ano
 footswitch vstup
 ano (foot switch není součástí balení a lze ho dokoupit)
 rozměry  542 x 416 x 261mm
 váha  16kg


O značce Marshall:

Marshall Amplification asi netřeba představovat. Komba Marshall jsou proslavená po celém světě a asi není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba ovšem byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během téměř padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou perfektního zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti.

Marshall AS 50D - akustické kombo - Související zboží

Marshall AS 50D - akustické kombo - Galerie

Marshall AS 50D - akustické kombo - Dotaz na prodavače