800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové efekty » chorus, flanger, phaser

Marshall RG 1 - kytarový efekt

Marshall RG 1 - kytarový efekt
Výrobce:Marshall
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Marshall RG 1 - kytarový efekt - Popis zboží

MARSHALL RG 1

Popis: Marshall RG1

Marshall RG1 Regenerator je multifunkční efekt, který v sobě obsahuje hned šest digitálních efektů. Dlouhé půlstoletí zkušeností společnosti Marshall Amplifires s výrobou aparátů a efektů se převtělilo i do této efektové krabičky. Můžete si vybrat ze šesti digitálních efektů Vintage Chorus, Modern Chorus, Flanger, Phaser, Step Phaser a Vintage Vibe, takže v modulaci zvuku je Regenerator opravdu komplexním řešením

Vedle přepínače módů zde naleznete potenciometry pro nastavení rycholsti a hloubky modulace Speed a Depth a ovladač Regen pro míru mixu efektu a vstupního signálu. Můžete si tak jednoduše nastavit druh a podobu efektu přesně podle Vašich představ.

Robusní a stylově vyvedená efektová krabička je vybavena nožním spínačem bypass, kterým můžete snadno efekt zapojit či vypnout. Napájení je standardně vyvedeno pomocí adaptéru 9V. Novinkou jsou dva výstupy Jack 6,3, díky kterým můžete z Regeneratoru vyvézt dva nástrojové kabely, propojit je s dvěma aparáty a získat tak úžasný prostorový zvuk, který Vás opravdu pohltí.

Masrshall RG-1 Regenerator je perfektní volbou v případě, že hledáte komplexní řešení pro Vaše Chorus, Flanger a Phaser efekty. Za skvělou cenu dostanete kvalitní výrobek firmy Marshall Amplifires se skvělým zvukem, širokou škálou možností a stylovým designem.


Specifikace: Marshall RG1

 typ  Chorus/Flanger/Phaser
módy
 6 (Vintage Chorus, Modern Chorus, Flanger, Phaser, Step Phaser, Vintage Vibe)
 ovladače  přepínač módů, Speed, Depth, Regen
 vstup/výstup  6,3 Jack/2x6,3 Jack pro stereo
 bypass  ano - nožní přepínač
 napájení/váha  9V/510g


O značce Marshall:

Marshall Amplification asi netřeba představovat. Komba Marshall jsou proslavená po celém světě a asi není hudebníka, který by o nich neslyšel. Sídlo společnosti je ve Velké Británii v Milton Keynes. Její zakladatel Jim Marshall měl malou prodejnu s bicími nástroji, ze které postupem času vybudoval hudební impérium. Na radu svých známých se ve svých začátcích přeorientoval na výrobu kytarových aparátu, které v té době dodával do Spojeného království převážně americký Fender. Komba ovšem byla pro řadu muzikantů finančně příliš náročná. Marshall tedy začal s výrobou vlastních aparátů, které se během téměř padesátileté historie firmy staly synonymem pro kytarové kombo. Svědčí o tom i vybraná společnost kytaristů, kteří výhradně používali zesilovače této značky. Za všechny uveďme Erica Claptona, Jimiho Hendrixe, Eddie Van Halena, Zakka Wyldea, Jeffa Hannemana, Dava Murrayho, Anguse Younga či Slash. Komba Marshall jsou zárukou perfektního zvuku, kvalitního zpracování a naprosté spolehlivosti.

YouTube Video:

MARSHALL RG1

Marshall RG 1 - kytarový efekt - Galerie

Marshall RG 1 - kytarový efekt - Dotaz na prodavače