800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Klávesy » bez dynamiky » standartní šířka klávesy

Yamaha PSR E233

Yamaha PSR E233
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha PSR E233 - Popis zboží

YAMAHA PSR E233

Popis: Yamaha PSR E233

Yamaha PSR E233 je nástroj určený jednak pro úplné začátečníky či pro příležitostné hráče, kteří chtějí mít doma keyboard s kvalitními zvuky, jednak pro děti, které začínají dělat své první hudební pokroky, ale také pro všechny hudebníky, kteří potřebují klávesy jako doplňkový nástroj pro jednoduché doprovody či osvojení harmonického cítění. Jedná se o základní model klávesových nástrojů Yamaha s klávesnicí bez dynamiky, širokou škálou kvalitních zvuků, stylů a demoskladeb, s výukovým systémem Y.E.S. (Yamaha Education Suite), Reverbem a metronomem.

Yamaha PSR E233 jsou žhavou novinkou od společnosti Yamaha. Od staršího modelu PSR E223 se liší tím, že je obohacen o funkci Ultra Wide Stereo, díky nemuž si budete moci užít opravdu realistický a široký stereo zvuk. Díky možnosti nastavení tohoto efektu si můžete určit přesné parametry sterea. Určitě oceníte zvukové kvality PSR E233 při hraní přes sluchátka nebo přes dvě 2,5W reprobedny.

Klávesy jsou vybaveny klávesnicí bez dynamiky, to znamená, že při různé síle úhozu, vydávají klávesy konstantně silný zvuk, což je vhodné pro naprosté začátečníky, kteří se nebudou muset při učení navíc soustředit na dynamiku. Zároveň je model díky tomu výrazně levnější a můžete tak získat kvalitně znějící klávesy s řadou zvuků z vyšších modelů Yamaha za lepší cenu.

Yamaha  PSR E333 obsahuje výukový systém Y.E.S. Yamaha Education Suite (Y.E.S), který nabízí hned několik výborných funkcí pro vylepšení Vašeho hráčkého umění. Yamaha PSR E333 má ve své výbavě metronom a tlačitko Portable Grand, které Vás snadno a rychle vrátí k plnému a hutnému klavírnímu zvuku. Pro cvičení v nočních hodinách jsou klávesy vybaveny výstupem 6,3 Jack pro rychlé propojení se sluchátky.

Pokud hledáte klávesy za opravdu výbornou cenu, s kvalitním zvukem Yamaha a širokou škálou funkcí pro výuku rozhodně Vám Yamaha PSR E233 doporučujeme.

POZOR! Adaptér není obsahem balení a doporučujeme dokoupit Yamaha PA3C nebo Yamaha PA130.

Specifikace: Yamaha PSR E233

 klávesnice  - 61 kláves
 - 5 oktáv
 - bez dynamiky
 zvuky
 - Stereo Grand Piano
 - 371 XG Lite
 - 13 bicích sad
 styly  100
 písničky  102
 efekty  9 Reverb
 zvukový generátor
 AWM Stereo Sampling
 polyfonie  32 hlasů
 výukový systém
 Y.E.S. (Yamaha Education Suite)
 vstupy  Jack 6,3 pro sustain pedál
 výstupy  - Jack 6,3 pro sluchátka
 - USB To Host pro propojení s počítačem
 metronom  ano
 ladění  ano
 rozměry  945x118x348mm
 váha  4,5kg
 barva  černá

Obsah balení:

Klávesy + notový pultík + návod v češtině (adaptér není obsahem balení)
O firmě Yamaha


Historie Japonské společnosti Yamaha sahá skutečně hluboko do minulosti. Společnost začala vyrábět hudební nástroje již v roce 1887, v té době se jednalo o výrobu jazýčkových varhan a firma se nejmenovala ještě Yamaha, ale Nippon Gakki Co., Ltd. Za těch více než 120 let se firma Yamaha neuvěřitelně rozrostla a stala se jedním z největších výrobců nástrojů, a to nejen hudebních. Zaměření na hudbu ovšem společnosti zůstalo, je to patrné z její činnosti, kdy nejenom že vyvíjí nové technologie nástrojů a zlepšuje kvalitu výroby, ale také podporuje mnoho hudebních aktivit a projektů. Asi největším počinem v této oblasti bylo založení Hudební nadace Yamaha v roce 1966. Závazek prosazovat a podporovat hudební vzdělání zůstal společnosti Yamaha dodnes. Cílem společnosti Yamaha je vytvářet takové hudební nástroje, které by vyhovovaly každému. Jejich prioritou je vždy bezchybné zpracování a skvělá akustická kvalita všech jejich výrobků.

 

Yamaha PSR E233 - Související zboží

Yamaha PSR E233 - Dotaz na prodavače