800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Dechové nástroje » křídlovky

Yamaha YFH 8315G

Yamaha YFH 8315G
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do týdne
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha YFH 8315G - Popis zboží

Yamaha YFH 8315G

Špičková kvalita zvuku od výrobce hudebních nástrojů neméně zvučného jména. Patentované výrobní postupy firmy Yamaha jsou zárukou nejvyšší jakosti provedení.

Technická specifikace:

Materiál:
zlatá mosaz, povrchová úprava zlatý lak

Vrtání:
10.5mm (0.413")

Roztrub:
151.6 mm (6")

Ladění:
Bb

Obsah balení:
Yamaha YFH 8315G
Návod
Pouzdro FHC-8315
Náústek 14F4

O Yamaha YFH 8315G:
Zcela nový design založený na tradičním malém vrtání si oblíbili hráči na celém světě.Nově rozvržená poloha ventilů je ergonomičtější a lépe se přizpůsobí ruzným velikostem ruky. Monelové písty jsou odolné vůči korozi a jsou proto ideální volbou pro přesnou hru, a své neměnné vlastnosti si tak drží po mnoho let. Ručně lapované písty a slidy zaručují naprosto perfektní těsnost. Jen dokonalá těsnost zaručuje hladké proudění zvuku a zlepšení reakce a intonaci nástroje.


O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Yamaha YFH 8315G - Dotaz na prodavače