800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Dechové nástroje » trombony

Yamaha YSL 882

Yamaha YSL 882
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do týdne
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha YSL 882 - Popis zboží

Yamaha YSL 882

Špičková kvalita zvuku od výrobce hudebních nástrojů neméně zvučného jména. Patentované výrobní postupy firmy Yamaha jsou zárukou nejvyšší jakosti provedení.

Technická specifikace:

Provedení:
Čirý lak, vnitřní materiál pochromované nikl-stříbro


Vrtání:
L: 13.89mm (0.547")

Roztrub:
220mm (8 11/16"), žlutá mosaz

Ladění:
Bb

Obsah balení:
Yamaha YSL 882
Návod
Pouzdro SLC-88U
Náústek SL-51C4

O Yamaha YSL 882:
Řada Xeno je vždy vyvíjena ve spolupráci s umělci patřícími ke světové špičce. Tím přinášejí skvělou zvukovou kvalitu v kombinaci s perfektní intonací a širokou škálou různých barev zvuků.

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Yamaha YSL 882 - Dotaz na prodavače