800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Dechové nástroje » klarinety

Yamaha YCL CSG III L

Yamaha YCL CSG III L
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do týdne
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha YCL CSG III L - Popis zboží

Yamaha YCL CSG III L

Špičková kvalita zvuku od výrobce hudebních nástrojů neméně zvučného jména. Patentované výrobní postupy firmy Yamaha jsou zárukou nejvyšší jakosti provedení.

Technická specifikace:

Materiál:
Grenadila

Ladění:
Bb

Počet klapek a kroužků:
17 klapek, 6 kroužků

System:
Böhm

Soudek:
56,5 mm

Klapky:
Nikl-stříbro

Obsah balení:
Yamaha YCL CSG III L
Návod
Hubička 5CM
Pouzdro CLC-CSGll

O Yamaha YCL CSG III L:
CSG je zcela nový druh klarinetu. Yamaha znovuanalyzovala a znovuvyvyinula doslova každičký, byť sebenepatrnější, detail v celkovém designu a vytvořila nástroj, který přináší tu nejčistší formu zvuku založeném na rezonanci starého grenadilového dřeva. Je použito mnohem méně kovu, takže celý nástroj tak poskytuje dechberoucí bohatost a hloubku tónu. Zvuk je teplý s bohatými podtexty, což vede k výjimečné expresivitě a kráse celkového hudebního výrazu, který se vyznačuje svou lehkostí - dokonce i v těch největších hudebních sálech. Nikdy předtím tu nebyl takový klarinet, jakým je CSG.

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Yamaha YCL CSG III L - Dotaz na prodavače