800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » monitory

Laney CXS-115 - subbasový pasivní reprobox

Laney CXS-115 - subbasový pasivní reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney CXS-115 - subbasový pasivní reprobox - Popis zboží

Laney CXS-115 - subbasový pasivní reprobox

Pasivní reprobox Laney CXS115 je součástí série PA techniky CXT. Tato řada je určena do náročných podmínek, takže se vyznačuje velmi bytelnou a odolnou konstrukcí, přitom Vám nabídne kvalitní zvuk a je opravdu velmi široká, takže si vyberete aparát přesně podle svých potřeb. Reprobox CXS115 dokáže podat výkon až 250 W (špička 1000 W) při zátěži 8 Ohmů. Je vybaven jednímpatnáctipalcovým subbasovým reproduktorem, jeho frekvenční rozsah je od 45 Hz po 200 Hz a citlivost 95 dB. Kabinet CXS115 je opravdu bytelný. Jeho konstrukce je lichoběžníková a reproduktor je chráněn vysoce odolnou kovovou mřížkou. Konektivita je zajištěna dvěma jacky 1/4". Laney CXS115 je vysoce odolný přístroj se slušným výkonem.


Technická specifikace:

- dvoupásmový pasivní reprobox
- výkon: 250 W (špička 1000 W)
- impedance: 8 Ohmů
- frekvenční rozsah: 45 - 200 Hz
- citlivost: 95 dB

Reproduktory:
- 1 x subbasový Woofer 15"

Konektory:
- 2 x jack 1/4"

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 44,5 x 65 x 44,5 cm
- hmotnost: 21 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney CXS-115 - subbasový pasivní reprobox - Dotaz na prodavače