800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » monitory

Laney CXT115 - pasivní reprobox

Laney CXT115 - pasivní reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney CXT115 - pasivní reprobox - Popis zboží

Laney CXT115 - pasivní reprobox

Pasivní reprobox Laney CXT115 je součástí série PA techniky CXT. Tato řada je určena do náročných podmínek, takže se vyznačuje velmi bytelnou a odolnou konstrukcí, přitom Vám nabídne kvalitní zvuk a je opravdu velmi široká, takže si vyberete aparát přesně podle svých potřeb. Reprobox CXT115 dokáže podat výkon až 250 W (špička 1000 W) při zátěži 8 Ohmů. Je vybaven jedním patnáctipalcovým basovým reproduktorem a jednou piezo dynamickou hornou, jeho frekvenční rozsah je od 55 Hz po 20 kHz a citlivost 95 dB. Kabinet CXT115 je opravdu bytelný. Jeho konstrukce je lichoběžníková, reproduktor je chráněn vysoce odolnou kovovou mřížkou a celý reprobox lze upevnit na stojan. Konektivita je zajištěna dvěma jacky 1/4". Laney CXT115 je vysoce odolný přístroj se slušným výkonem.


Technická specifikace:

- dvoupásmový pasivní reprobox
- výkon: 250 W (špička 1000 W)
- impedance: 8 Ohmů
- frekvenční rozsah: 55 Hz - 20 kHz
- citlivost: 95 dB

Reproduktory:
- 1 x Woofer 15"
- piezo dynamická horna

Konektory:
- 2 x jack 1/4"

Kabinet:
- lichoběžníková konstrukce
- vysoce odolná kovová mřížka před reproduktorem
- možnost uchycení na tyč

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 45 x 66,5 x 45 cm
- hmotnost: 21 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney CXT115 - pasivní reprobox - Dotaz na prodavače