800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » monitory

Laney CX15 - pasivní reprobox

Laney CX15 - pasivní reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney CX15 - pasivní reprobox - Popis zboží

Laney CX15 - pasivní reprobox

Pasivní reprobox Laney CX15 dokáže dosáhnout výkonu až 250 W (či 500 W PGM) při zátěži 8 Ohmů. Je vybaven jedním 15 palcovým reproduktorem Custom Driver a palcovou tlakovou hornou. Frekvenční rozsah CX15 je od 50 Hz po 18 kHz a citlivost 95 dB. Kabinet je vyroben z kvalitního plastu (tvarovaný polykarbonát), reproduktor je kryt odolnou kovovou mřížkou a celý reprobox lze připevnit na stojan. Konektivita je zajištěna vstupními (1 x jack, 1 x Speakon) a výstupními konektory (1 x jack, 1 x Speakon). Reprobox Laney CX15 je kvalitní, spolehlivý a můžete ho mít za přijatelnou cenu.


Technická specifikace:

- dvoupásmový pasivní reprobox
- výkon: 250 W (500 W PGM)
- impedance: 8 Ohmů
- frekvenční rozsah: 50 Hz - 18 kHz
- citlivost: 95 dB

Reproduktory:
- 1 x Custom Driver 15"
- 1 x tlaková horna 1"

Konektory:
- vstupní: 1 x TRS, 1 x Speakon
- výstupní: 1 x TRS, 1x Speakon

Kabinet:
- materiál: plast
- vysoce odolná kovová mřížka před reproduktorem
- možnost uchycení na tyč
- závěsné body

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 50 x 36 x 70 cm
- hmotnost: 20 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney CX15 - pasivní reprobox - Dotaz na prodavače