800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro akustické kytary

Laney La Acoustic LA65D - kombo pro elektroakustické nástroje

Laney La Acoustic LA65D - kombo pro elektroakustické nástroje
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney La Acoustic LA65D - kombo pro elektroakustické nástroje - Popis zboží

Laney La Acoustic LA65D - kombo pro elektroakustické nástroje

Kombo LA65D pro akustickou kytaru, mikrofon či jiné zařízení je součástí série La Acoustic. Produkty této řady se vyznačují příznivou cenou a kvalitním zvukem. LA65D je vybaven dvěma 8 palcovými reproduktory Custom design s dvěma koaxiálními výškovými tweetery a dosáhne výkonu až 65 Wattů. Toto kombo Vám nabídne dva kanály - akustická kytara a mikrofon či jiné zařízení (např. keyboard). Pro oba kanály se společně nastavuje Volume (hlasitost). U kanálu pro mikrofon či jiná zařízení se samostatně nastavuje Gain (vstupní citlivost) a je zde dvoupásmový ekvalizér (basy, výšky) a spínač efektu reverb. Vstup je umožněn pomocí kombinovaného konektoru XLR/jack. U druhého kanálu (pro akustickou kytaru) se samostatně nastavuje Gain (vstupní citlivost), dále je zde 4-pásmový ekvalizér (basy, nižší středy, vyšší středy, výšky) a tlačítko PAD (pro snížení vstupní úrovně). Využít můžete funkci Anti-feedback (pro snížení nežádoucí rezonance s tělem nástroje), Preshape (pro potlačení středů a zvýraznění basů+výšek), Phase (pro odstranění interferencí se zvukem akustického nástroje), Chorus (ovladače Rate a Depth) a Reverb. Doplňkem je Chorusu je funkce Shimmer, díky níž je chorus použit pouze na středy a výšky. I zde je vstup vyřešen kombinovaným kontaktorem XLR/jack. Kromě toho Kombo LA65D disponuje vstupem pro připojení externího zařízení (CD či mp3 přehrávače), výstupem pro sluchátka, vstupem pro footswitch a jack konektorem (Line-Out). Laney LA65D je kvalitní kombo, které Vám poskytne vše, co byste od něj mohli očekávat.


Technická specifikace:

- výkon: 65 W

Reproduktory:
- 2 x Custom design 8"
- 1 x koaxiální výškový reproduktor (tweeter)

Funkce:
- kanály: 2 (akustická kytara/mikrofon+jiná zařízení)
- ekvalizace: 4-pásmová - basy, nižší středy, vyšší středy, výšky
- chorus, reverb
- funkce Shimmer
- efektová smyčka (bypass/0dB/-10dB)
- funkce Anti-feedback
- ovladač PAD
- Preshape
- Phase

Konektory:
- 1 x jack (Line-Out)
- 2 x XLR/jack
- 1 x vstup pro externí přehrávač
- 1 x výstup na sluchátka
- 1 x vstup pro nožní ovladač

Kabinet:
- hnědý povrch, černé kovové rohy, jemná ale odolná kovová mřížka

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 40 x 51,5 x 34,6 cm
- hmotnost: 16,2 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney La Acoustic LA65D - kombo pro elektroakustické nástroje - Dotaz na prodavače