800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro akustické kytary

Laney La Acoustic LA35C - kombo pro akustickou kytaru

Laney La Acoustic LA35C - kombo pro akustickou kytaru
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney La Acoustic LA35C - kombo pro akustickou kytaru - Popis zboží

Laney La Acoustic LA35C - kombo pro akustickou kytaru

Kombo LA35C pro akustickou kytaru, mikrofon či jiné zařízení je součástí série La Acoustic. Produkty této řady se vyznačují příznivou cenou a kvalitním zvukem. LA35C je vybaven dvěma 6,5 palcovými reproduktory Custom design s dvěma koaxiálními výškovými tweetery a dosáhne výkonu až 35 Wattů. Toto kombo Vám nabídne dva kanály - akustická kytara a mikrofon či jiné zařízení (např. keyboard). Pro oba kanály se společně nastavuje efekt reverb. U kanálu pro mikrofon či jiná zařízení se samostatně nastavuje Volume (hlasitost kanálu) a je zde rovněž spínač efektu reverb. Vstup je umožněn pomocí kombinovaného konektoru XLR/jack. U druhého kanálu (pro akustickou kytaru) se samostatně nastavuje Volume (hlasitost kanálu), dále je zde 4-pásmový ekvalizér (basy, nižší středy, vyšší středy, výšky) a tlačítko PAD (pro snížení vstupní úrovně). Využít můžete funkci Anti-feedback (pro snížení nežádoucí rezonance s tělem nástroje), Chorus (ovladače Rate a Depth) a Reverb. I zde je vstup vyřešen kombinovaným kontaktorem XLR/jack. Kromě toho Kombo LA35C disponuje vstupem pro připojení externího zařízení (CD či mp3 přehrávače), výstupem pro sluchátka a jack konektorem (Line-Out). Laney LA35C je kvalitní kombo, které Vám poskytne vše, co byste od něj mohli očekávat.


Technická specifikace:

- výkon: 35 W

Reproduktory:
- 2 x Custom design 6,5"
- 1 x koaxiální výškový reproduktor (tweeter)

Funkce:
- kanály: 2 (akustická kytara/mikrofon+jiná zařízení)
- ekvalizace: 4-pásmová - basy, nižší středy, vyšší středy, výšky
- chorus, reverb
- funkce Anti-feedback
- ovladač PAD

Konektory:
- 1 x jack (Line-Out)
- 2 x XLR/jack
- 1 x vstup pro externí přehrávač
- 1 x výstup na sluchátka

Kabinet:
- hnědý povrch, černé kovové rohy, jemná ale odolná kovová mřížka

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 35 x 44,6 x 31,7 cm
- hmotnost: 11,4 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney La Acoustic LA35C - kombo pro akustickou kytaru - Dotaz na prodavače