800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro akustické kytary

Laney La Acoustic LA20C - kombo pro akustickou kytaru

Laney La Acoustic LA20C - kombo pro akustickou kytaru
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney La Acoustic LA20C - kombo pro akustickou kytaru - Popis zboží

Laney La Acoustic LA20C - kombo pro akustickou kytaru

Kombo LA20C pro akustickou kytaru je součástí série La Acoustic. Produkty této řady se vyznačují příznivou cenou a kvalitním zvukem. LA20C je vybaven 8 palcovým reproduktorem Custom design s koaxiálním výškovým tweeterem a dosáhne výkonu až 20 Wattů. Ovládací prvky najdete pohodlě umístěné na předním panelu, jedná se o standardní Volume (regulace hlasitosti), ekvalizér (potenciometry Bass, Freq, Middle, Treble), spínací tlačítko pro ovládání efektu Chorus a ovladač zabudovaného reverbu. Konektivita je zajištěna standardním vstupem pro kytaru, sluchátkovým výstupem, DI výstupem (pro hraní naživo či snadné nahrávání), vstupem pro připojení externího zařízení (CD či mp3 přehrávače). Laney LA20C je kvalitní kombo pro akustickou kytaru, které Vám poskytne vše, co byste od něj mohli očekávat.


Technická specifikace:

- výkon: 20 W

Reproduktory:
- Custom design 8" x 1
- koaxiální výškový reproduktor (tweeter)

Funkce:
- kanál: 1
- ekvalizace: bass/freq/middle/treble
- efekt chorus (spínatelný)
- reverb

Konektory:
- 1 x jack
- 1 x Aux-In
- 1 x vstup pro externí přehrávač
- 1 x výstup na sluchátka
- 1 x DI výstup

Kabinet:
- hnědý povrch, černé kovové rohy, jemná ale odolná kovová mřížka

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 36,4 x 35,3 x 25 cm
- hmotnost: 9,5 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney La Acoustic LA20C - kombo pro akustickou kytaru - Dotaz na prodavače