800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro elektrické kytary

Laney Linebacker LR 20 - kytarové kombo

Laney Linebacker LR 20 - kytarové kombo
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney Linebacker LR 20 - kytarové kombo - Popis zboží

Laney Linebacker LR 20 - kytarové kombo

Kytarové kombo Laney Linebacker 20 je součástí řady Linebacker, což je nová generace modelingových komb a zesilovačů. Tyto aparáty se vyznačují hlavně svou všestranností, spojenou s jednoduchým intuitivním ovládáním. To je činí obzvláště vhodnými především pro začátečníky či ty pokročilejší hráče, kteří nechtějí ztrácet čas složitým nastavováním. Model LR 20 disponuje jedním 8 palcovým reproduktorem Custom a dokáže podat výkon až 20 W. Jedná se o dvoukanálové kombo, které Vám nabídne celých 11 simulací různých aparátů těch nejproslulejších značek. Zvuk lze upravovat pomocí potenciometrů Contour a Presence, LR 20 Vám dále nabídne 4 modulační efekty (Chorus/Flanger/Phaser/Tremolo), přičemž ještě u každého z nich můžete použít efekty Delay či Reverb. Konektivita je zajištěna standardním vstupem pro kytaru, Aux-In pro připojení externího CD či mp3 přehrávače, vstupem Recording-Out pro nahrávání, sluchátkovým výstupem pro tiché cvičení a jackem pro připojení mikrofonu. Rovněž je možné připojit dva footswitche - jeden pro přepínání kanálů a druhý pro zapínání efektů. Vše završuje integrovaná ladička. Kombo Laney Linebacker LR 20 je velmi kompaktní, nabídne Vám širokou paletu kvalitních zvuků a zároveň jednoduché ovládání, které je pro mnohé hráče podstatné.


Technická specifikace:

- výkon: 20 W

Reproduktor:
- Custom Driver x 1
- velikost: 8"

Funkce:
- kanály: 2
- ekvalizace: Contour, Presence
- 4 modulační efekty + Delay/Reverb (2 efekty na kanál)
- 11 simulovaných aparátů (pro každý kanál)
- integrovaná ladička

Efekty:
- Chorus
- Flanger
- Phaser
- Tremolo

Ovládání:
- Volume

Konektory:
- 1 x jack
- 1 x AUX+MIC
- 1 x výstup na sluchátka (Record-Out)
- 1 x vstup pro externí CD
- 2 x vstup pro nožní ovladač

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 21,1 x 35,8 x 36,3 cm
- hmotnost: 8,5 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney Linebacker LR 20 - kytarové kombo - Dotaz na prodavače