800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové reproboxy » do 100W

Laney CUB-CAB - kytarový reprobox

Laney CUB-CAB - kytarový reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney CUB-CAB - kytarový reprobox - Popis zboží

Laney CUB-CAB - kytarový reprobox

Kytarový reprobox Laney CUB-CAB je součástí série Cub. Tato řada se vyznačuje vintage vzhledem a zvukem, který se podobá zvuku úplně prvních lampových aparátů. Model CUB-CAB je vybaven dvěma 12 palcovými reproduktory Celestion Driver a dokáže podat výkon až 100 Wattů. Konstrukce kabinetu je otevřená a lze jej použít v horizontální i vertikální poloze. Laney CUB-CAB Vám nabídne nenapodobitelný zvuk za přijatelnou cenu.


Technická specifikace:

- výkon: 100 W
- impedance: 8 Ohmů

Reproduktory:
- Celestion Driver x 2
- 2 x 12"

Kabinet:
- otevřená konstrukce
- dvoupolohový (vertikální/horizontální orientace)

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 68,5 x 46,8 x 23,5 cm
- hmotnost: 15 kg


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney CUB-CAB - kytarový reprobox - Dotaz na prodavače