800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro elektrické kytary » lampová komba

Laney L20T-112 - kytarové celolampové kombo

Laney L20T-112 - kytarové celolampové kombo
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney L20T-112 - kytarové celolampové kombo - Popis zboží

Laney L20T-112 - kytarové celolampové kombo

Laney L20T-112 je dvoukanálové celolampové kombo ze specifické řady Lionheart - ta je založena na 40 letech zkušeností a měla by být vrcholem výroby lampových zesilovačů. Kombo L20T-112 Vás opravdu nezklame - nabídne Vám ty nejkvalitnější součástky, nejmodernější technologii, precizní provedení a perfektní zvuk. Kombo L20T-112 je vybaveno vysoce kvalitním 12 palcovým reproduktorem Celestion Heritage G12H a dokáže podat výkon až 20 W. Využít můžete dva kanály - zkreslený a nezkreslený - a přehledně uspořádané potenciometry Vám umožní pohodlné ovládání. Laney L20T-112 disponuje Hi a Lo vstupy, dvěma konektory pro připojení externích reproboxů a konektorem pro připojení nožního ovladače, který je součástí dodávky. Laney Lionheart L20T-112 je jednoduchým ale působivým kombem, které rozhodně má co nabídnout.


Technická specifikace:

- výkon: 20 W
- impedance: 4/8/16 Ohm
- koncový stupeň třídy: A

Lampy:
- předzesilovač: 12AX7 x 3
- koncový stupeň: EL84 x 4

Reproduktory:
- Celestion Heritage G12H
- velikost: 12"

Funkce:
- kanály: 2 - čistý/zkreslený
- společná ekvalizace: 3-pásmová - basy/středy/výšky
- efektová smyčka (bypass/0 dB/-10 dB)

Ovládání:
- Volume
- Tone
- Reverb
- Drive
- Drive Volume
- Bass
- Middle
- Treble
- Bright

Konektory:
- 2 x jack (Hi/Lo)
- výstup pro externí reprobox
- vstup pro nožní ovladač

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 63,5 x 56 x 28,5 cm
- hmotnost: 21,5 kg

Materiál:
- překližka s retro koženým madlem


Obsah balení:

- Laney L20T-112
- footswitch FS2
- obal


O Laney L20T-112:

Laney L20T-112 je dvoukanálové celolampové kombo, které patří do specifické řady Lionheart - ta je založena na 40 letech zkušeností a měla by být vrcholem výroby lampových zesilovačů. Kombo L20T-112 bylo vyrobeno za použití těch nejkvalitnějších komponentů s nejmodernějších technologií, aby bylo dosaženo nejlepšího možného zvuku. Tento model dokáže podat výkon až 20 W a disponuje vysoce kvalitním dvanáctipalcovým reproduktorem Celestion Heritage G12H. Je poháněn třemi předzesilovači 12AX7 a čtyřmi koncovými zesilovači EL84 koncové třídy A. L20T-112 Vám nabídne dva kanály, zkreslený a nezkreslený. Potenciomentry jsou přehledně uspořádány na ovládacím panelu, najdete zde ovladače Volume, Bright, Drive, Drive Volume, Tone a Reverb. Laney L20T-112 disponuje efektovou smyčkou, Hi a Lo vstupy, konektorem pro připojení nožního ovladače (footswitch FS2 je součástí dodávky) a dvěma konektory pro připojení externích reproboxů (o impedanci 4, 8 či 16 Ohmů). Laney Lionheart L20T-112 je jednoduchým ale působivým kombem, které rozhodně má co nabídnout.


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney L20T-112 - kytarové celolampové kombo - Dotaz na prodavače