800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové reproboxy » nad 100W

Laney GS412PA - kytarový reprobox

Laney GS412PA - kytarový reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle do 2 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney GS412PA - kytarový reprobox - Popis zboží

Laney GS412PA - kytarový reprobox

Laney GS412PA je kytarový reprobox série GS, která se vyznačuje maximálně kvalitními materiály a perfektním zvukem a je určena především pro profesionály a další velmi náročné hráče. Tento reprobox je optimalizován pro použití s lampovými zesilovači Laney GH50L, GH100L a VH100R. Laney GS412PA dokáže podat výkon až 240 W a disponuje čtyřmi 12-palcovými reproduktory Celestion Vintage 30's. Kabinet tohoto modelu je uzavřený a zkosený, je vybaven kolečky a ergonomickými držadly pro snadnou manipulaci. Reprobox GS412PA Vám nabídne čistý a dostatečně silný zvuk za přijatelnou cenu.


Technická specifikace:

- výkon: 240 W (mono), 2x120 W (stereo)
- impedance: 4/16 Ohm (mono), 8 Ohm (stereo)
- kompatibilita: Laney GH50L, GH100L, VH100R

Kabinet:
- zkosený a uzavřený
- materiál: březová překližka; chromové rohy; ergonomická držadla
- kolečka: ano

Reproduktory:
- 4 x Celestion Vintage 30's
- 4x12"

Konektory:
- jack x 2

Rozměry a hmotnost:
- rozměry: 75,8 x 75,8 x 35,8 cm
- hmotnost: 42,5 kg


O Laney GS412PA:

Reprobox Laney GS412PA patří mezi nejkvalitnější produkty této značky a ocení ho hlavně profesionální hudebníci a jiní velmi nároční hráči. Nabídne Vám vysoce kvalitní použité materiály, precizní provedení, a jako výsledek i skvělý zvuk. Reprobox GS412PA je vybaven čtyřmi 12-palcovými reproduktory Celestion Vintage 30's a dokáže podat výkon až 240 W (režim mono) či 2x120 W (režim stereo). Velikost impedance závisí na použitém režimu a vstupu - v režimu mono si můžete vybrat mezi zapojením 4 Ohmy či 16 Ohmů, v režimu stereo je 8 Ohmů. Reprobox je usazen ve zkoseném uzavřeném kabinetu z březové překližky, s chromovými rohy pro větší odolnost a ergonomickými držadly a kolečky pro snadnou manipulaci. Reprobox GS412PA lze připojit pomocí dvou vstupů ze zesilovače. Tento model Vám nabídne za přijatelnou cenu vysokou kvalitu, skvělý zvuk a vše ostatní, co byste od něj mohli očekávat.


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney GS412PA - kytarový reprobox - Dotaz na prodavače