800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Bicí a perkuse » paličky

Balbex Ringo III - premium hikor

Balbex Ringo III - premium hikor
Výrobce:Balbex
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Balbex Ringo III - premium hikor - Popis zboží

Balbex Ringo III - premium hikor

Paličky Balbex Ringo III.jsou vyráběny z vyjímečně kvalitního materiálu premium hikor a jsou ošetřeny dvojitou zpevňující a protiskluzovou povrchovou úpravou.


Technická specifikace:

- materiál: premium hikor
- rozměr v mm: 15 / 440
- povrchová úprava: double grip


O značce Balbex:

Firma Balbex byla založena v roce 1997 a již od té doby je jejím hlavním cílem vysoká kvalita nejen ve všech fázích výroby, ale i v seriózním jednání se zákazníky. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobní postupu dnes firma Balbex patří mezi nejprogresivnější a největší producenty bubenických paliček v Evropě i na světě.

K výrobě paliček jsou použity pouze dva druhy těch nejkvalitnějších materiálů - americký hikor a evropský habr - které paličkám Balbex zajišťují dlouhou životnost. Hikor je nejoblíbenějším materiálem pro výrobu paliček, jelikož je velmi houževnatý a poskytuje bubeníkovi dlouhou životnost a vynikající odrazové vlastnosti. Vybraný nejkvalitnější hikor najdete pod označením Premium Hickory. Evropský habr se americkému hikoru velmi podobá, liší se především nižší hmotností a kratší životností (o zhruba 10 %). Nejkvalitnější habr najdete pod označením Premium Hornbeam.

Všechny použité materiály jsou speciálně sušeny, aby jejich vlhkost dosahovala maximálně 7 %. Tento sušící proces podporuje zhutnění dřeva a vytvrzení materiálu, a tím přispívá k prodloužení životnosti paliček. Posléze je na paličky aplikována originální dvojitá povrchová úprava - první vrstva zpevní materiál a díky druhé vestvě paličky při hraní nekloužou v rukách.

Výrobky značky Balbex jsou precizně zpracovány díky speciální technologii CNC, která zaručuje přesné parametry s naprosto minimálními odchylkami, např. průměr paličky s tolerancí +/- 0,05 mm, dokonale hladký povrch a absolutně rovný a neprohnutý tvar.

Balbex Ringo III - premium hikor - Dotaz na prodavače