800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Bicí a perkuse » paličky

Balbex Practice 7A - premium habr

Balbex Practice 7A - premium habr
Výrobce:Balbex
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Balbex Practice 7A - premium habr - Popis zboží

Balbex Practice 7A - premium habr

Paličky Balbex 7A Practice mají gumovou hlavičku a jsou určeny ke cvičení na libovolnou tvrdou podložku - tou může být v podstatě jakýkoli materiál i nábytek, a to aniž byste ho ničili či vydávali typický hluk. Kromě funkce ochranné zaručuje speciální gumové zakončení hlavičky charakteristický odraz paličky o buben. Paličky Practice 7A lze používat na cvičné pady, bonga, tympány a elektronické bubny. Především Vám ale tyto paličky umožní každodenně cvičit, bez ohledu na místo i čas, protože své okolí rušit určitě nebudete. Paličky Practice však nejsou určeny pro hraní na bicí soupravu!


Technická specifikace:

- materiál: premium habr
- rozměr v mm: 13,5 / 395
- povrchová úprava: double grip


O značce Balbex:

Firma Balbex byla založena v roce 1997 a již od té doby je jejím hlavním cílem vysoká kvalita nejen ve všech fázích výroby, ale i v seriózním jednání se zákazníky. Díky náročnému vývoji, inovacím a speciálnímu výrobní postupu dnes firma Balbex patří mezi nejprogresivnější a největší producenty bubenických paliček v Evropě i na světě.

K výrobě paliček jsou použity pouze dva druhy těch nejkvalitnějších materiálů - americký hikor a evropský habr - které paličkám Balbex zajišťují dlouhou životnost. Hikor je nejoblíbenějším materiálem pro výrobu paliček, jelikož je velmi houževnatý a poskytuje bubeníkovi dlouhou životnost a vynikající odrazové vlastnosti. Vybraný nejkvalitnější hikor najdete pod označením Premium Hickory. Evropský habr se americkému hikoru velmi podobá, liší se především nižší hmotností a kratší životností (o zhruba 10 %). Nejkvalitnější habr najdete pod označením Premium Hornbeam.

Všechny použité materiály jsou speciálně sušeny, aby jejich vlhkost dosahovala maximálně 7 %. Tento sušící proces podporuje zhutnění dřeva a vytvrzení materiálu, a tím přispívá k prodloužení životnosti paliček. Posléze je na paličky aplikována originální dvojitá povrchová úprava - první vrstva zpevní materiál a díky druhé vestvě paličky při hraní nekloužou v rukách.

Výrobky značky Balbex jsou precizně zpracovány díky speciální technologii CNC, která zaručuje přesné parametry s naprosto minimálními odchylkami, např. průměr paličky s tolerancí +/- 0,05 mm, dokonale hladký povrch a absolutně rovný a neprohnutý tvar.

Balbex Practice 7A - premium habr - Dotaz na prodavače