800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » struny na kytaru » struny na klasické kytary

Savarez 500 AJ Alliance Corum - nylonové struny pro klasickou kytaru (high tension)

Savarez 500 AJ Alliance Corum - nylonové struny pro klasickou kytaru (high tension)
Výrobce:Savarez
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Savarez 500 AJ Alliance Corum - nylonové struny pro klasickou kytaru (high tension) - Popis zboží

Savarez 500 AJ Alliance Corum - nylonové struny pro klasickou kytaru (high tension) - SA500AJ

Sada strun Savarez 500 AJ Alliance Corum patří mezi jedny z nejkvalitnějších strun. Jsou vyrobeny z materiálu KF Alliance, který je vysoce elastický, má vyšší hustotu a delší životnost. Zároveň není o nic tlustší než struny z nylonu, nabídne Vám čistý a bohatý zvuk a dlouhý sustain. Basové struny jsou opředeny postříbřeným materiálem Corum, jenž v sobě spojuje vyjímečnou pružnost s náležitou pevností. Spojení basových strun, opředených materiálem Corum s výškami z KF Alliance představuje perfektně vyvážený pár, exkluzivně od značky Savarez.


Technická specifikace:

E - 0,44 - opředená postříbřeným materiálem Corum
A - 0,36 - opředená postříbřeným materiálem Corum
d - 0,30 - opředená postříbřeným materiálem Corum
g - 0,34 - KF Alliance
h - 0,38 - KF Alliance
e - 0,25 - KF Alliance


O Savarez Alliance Corum:

Zavedením materiálu KF Alliance do výroby se svět kytar změnil. Nejprve se struny vyráběly z nylonu. Nyní se vyrábí z vysoce technologicky vyspělého materiálul, jenž se od nylonu velmi liší snad ve všech aspektech - elasticitou, vyšší hustotou, delší životností, a to vše díky specifické krystaličnosti.

Tyto struny jsou vyráběny exkluzivně značkou Savarez ze známé kombinace jednoduchých syntetických vláken Alliance KF (někdy jsou označovány jako karbonové struny). Během let výzkumu byl tento materiál uzpůsoben přesně podle požadavků hudebníků a nyní je vynikajícím produktem, revolučním pro všechny kytaristy.

Materiál KF Alliance má stejnou hustotu i prodloužení jako střívka a jeho hustota je vyšší než vláken z polyamidu. Struny KF Alliance jsou tenčí než nylonové a vydrží i pnutí 35 kg (harfa). Nízké intermolekulární tření prodlužuje životnost struny a zaručuje dlouhý sustain. Mezi další jeho akustické vlastnosti patří nesrovnatelně silnější tón, který dlouho zní a bohatý a čistý zvuk, a to i ve vysokých polohách.

Opředení basových strun postříbřeným materiálem Corum představuje druhou revoluci ve světě kytar. Tyto struny jako jediné nabízí vyjímečnou pružnost, spojenou s náležitou pevností. Také jsou ve srovnání s obyčejnými strunami poddajnější. Technologický pokrok značce Savarez umožnil vyrábět struny citlivější než cokoli jiného, zajišťující velmi rychlou a přesnou odezvu. Díky jejich pružnosti může hudebník vytvářet vlastní tón a využít všechna možná zabarvení zvuku a nuance. Jejich design byl zaměřen na snížení vnitřního tření. Vibrace strun jsou silné, zvuk je výraznější a déle trvá.


O značce Savarez:

Kořeny této firmy sahají až do 18. století a jsou spjaty s italskou rodinou Savarezů, žijící ve Francii. Na tradici výroby střívkových strun pro smyčcové a drnkací nástroje navázal Savarez v první třetině 20. století, kdy se chytil nových syntetických materiálů, přesněji nylonu. Díky nové technologii usměrnění molekul polymeru nabídl perfektně ladící struny, navíc s výběrem vždy shodné tenze nebo naopak možností jejího výběru. Na špici vývoje stál Savarez také s nabídkou hlazených basových strun s opravdovým stříbrným opletením. Značka v současnosti nabízí velmi pestrý a široký výběr potahů na akustické nástroje, včetně harfy. Důraz je však stále kladen na bohatou a velmi kvalitní nabídku pro klasické kytary.

Savarez 500 AJ Alliance Corum - nylonové struny pro klasickou kytaru (high tension) - Dotaz na prodavače