800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » silent kytary

Yamaha SLG 130 NW - silent kytara

Yamaha SLG 130 NW - silent kytara
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha SLG 130 NW - silent kytara - Popis zboží

Yamaha SLG 130 NW - silent kytara

Kdekoli jsou lidé, je tam i hudba. A kdekoli jsou muzikanti, jejich hudba je s nimi, čekajíc až dostane prostor. Silent kytary Yamaha Vám umožní, že ať jste kde jste a ať je hodin kolik chce, Vaše kytara může být vždy s Vámi.

Tato kytara vznikla z jedinečného spojení špičkového designu a mistrovské řemeslné zručnosti. Nabídne Vám vynikající herní vlastnosti spolu s neuvěřitelnou praktičností - přitom byla věnována stejně velká pozornost detailům, neboť na tyto nástroje hrají i přední světoví hudebníci.

Ať jste doma nebo na cestě, máte na hlavě sluchátka či přímo nahráváte, hrajete ve zkušebně nebo na pódiu před tisícovkami fanoušků, silent kytara SLG 130NW bude vždy perfektní a dá Vám něco navíc. Možnost skutečně mít svou hudbu stále u sebe, a to úplně kdekoli.


Technická specifikace:

Materiál:
- tělo: javor
- krk: mahagon
- hmatník: eben
- kobylka: palisandr
- struny: nylonové

Rozměry:
- hloubka: 49 mm
- menzura: 650 mm

Ovládací prvky:
- Master Volume
- Bass
- Treble
- Effects: 2 x Reverb, Chorus, Delay

Hardware:
- snímač: B-Band

Konektory:
- Aux In
- Line Out
- sluchátkový výstup

Barva:
- LAB: Light Amber Burst (světle jantarová)


Obsah balení:

- Yamaha SLG 130 NW
- povlak
- sluchátka
- síťový adaptér


O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Yamaha SLG 130 NW - silent kytara - Dotaz na prodavače