800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarová pouzdra

Gewa Gig Bag Pro Natura - obal na španělku 4/4 (215600)

Gewa Gig Bag Pro Natura - obal na španělku 4/4 (215600)
Výrobce:Gewa
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Gewa Gig Bag Pro Natura - obal na španělku 4/4 (215600) - Popis zboží

Gewa Gig Bag Pro Natura - obal na španělku 4/4 (215600)

Kytarová pouzdra od firmy GEWA patří u nás k nejvyhledávanějším, a to zejména díky jejich ergonomické konstrukci, která klade důraz jak na komfort, kvalitní provedení, tak především na bezpečí nástroje. V mnoha kritických místech byly ochranné prvky ještě posíleny.

Toto béžové pouzdro Pro Natura je vyrobeno z kvalitní látky canvas, vnitřní podšívka je lněná a poutko a lem jsou z bavlny, všechny materiály přitom byly ponechány v přírodním stavu. Vnitřní polstrování je široké celých 20 mm a všechna nosná místa byla ještě extra podložena a zesílena, takže bude Vaše kytara opravdu v bezpečí. Pro pohodlné nošení je toto pouzdro vybaveno pevně přišitými popruhy o nastavitelné délce, oceníte jistě i velkou oddělenou přihrádku pro noty a jiné příslušenství.  


Technická specifikace:

- materiál: canvas
                 vnitřní podšívka - len
                 poutko a lem - bavlna
- vnitřní vyložení: 20 mm
- stavitelné, pevně přišité popruhy
- přihrádka pro noty a příslušenství
- na přihrádce pro noty pravé dřevěné knoflíky
- vyšité logo GEWA + ekologické "razítko"
- barva: béžová


O značce Gewa:

GEWA byla založena v roce 1925 ve Vogtlad-hudebním kraji Adorfu a založil ji pan Georg Walther. Od té doby se dostává neustálému zlepšování produktů a služeb, jakož i orientace na požadavky našich zákazníků největších priorit. Tento základ se již razil i v 50-tých letech, kdy byla společnost podmíněně pro následek války přeložena do Mittenwaldu/Bayern. Protože společnost zavazovala tradice a pevné sídlo, tak se po obratu, v listopadu roku 1989 vydala ve prospěch založení velikého, evropského centrálního skladu zpět do kraje Vogtland. Proces sloučení všech provozních dílčích oblastí byl dokončen v červnu 2010. Dnes má GEWA krom zemí, kde má odbyt i zastoupení dceřiných společností i převládající podíly v asijských zemých ve společnostech pro výrobu hudebních nástrojů.

Gewa Gig Bag Pro Natura - obal na španělku 4/4 (215600) - Dotaz na prodavače