800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » zesilovače z.

Laney CXS 115 A

Laney CXS 115 A
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney CXS 115 A - Popis zboží

Laney CXS 115 A


Laney CXS 115 A je subbasový aktivní P.A. box se zabudovaným 300 wattovým zesilovačem. Díky své konstrukci a komponentám má hutný zvuk. Jedná se o kvalitně zpracovaný a opravdu univerzální box, který nalezne uplatnění v různých hudebních stylech.      

 
Laney CXS 115 A - Technicá specifikace:

výkon zesilovače:
300W/ 4Ohmů, 170W/ 8Ohmů

výkon reproduktoru:
250W RMS/500W Program

reproduktory:

1x 15“

crossover:
pevně nastavená frekvence na 170Hz

tlačítko pro obracení fáze:
Ano

impedance:
8 Ohmů

frekvenční rozsah:
45Hz – 200Hz

citlivost:
95dB/W @ 1m

váha:
34Kg


Popis Laney CSX 115A

Srdcem Laney CSX 115A je vysoce kvalitní 15" reproduktor. Jeho výkon je 250W RMS s impedancí 8 Ohmů.
Druhou zásadní složkou je zabudovaný zesilovač o výkonu 300W s impedancí 4 ohmů. Frekvenční rozsah
je 45Hz-200Hz. Díky tomu má P.A. box obravdu plný zvuk.

Velice kvalitní zvukový projev je podporován také solidní konstrukcí boxu, kterou dokládá i hmotnost 34Kg udávaná výrobcem.


O značce Laney:

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney CXS 115 A - Dotaz na prodavače