800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní

Boss BC 2

Boss BC 2
Výrobce:Boss
Expedice: Obvykle do 5 dnů
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Boss BC 2 - Popis zboží

Boss BC 2


Boss BC 2 je kytarový efekt "Combo drive" s klasickým zvukem britského komba. Díky jednoduchému otočení knobu můžete změnit výsledný zvuk od kristalicky čistého po ušlechtilý overdrive.

Boss BC 2 - technická specifikace:

Nominální vstupní úroveň:
-20 dBu

Vstupní impedance:
1 M ohm

Nominální výstupní úroveň:
-20 dBu

Výstupní impedance:
1 k ohm

Doporučené imedanční zatížení:
10 k ohm, nebo více

Napájení:
DC 9 V: Carbon-zinc baterie (9 V, 6F22)/Alkaline baterie (9 V, 6LR61),
AC Adaptér (PSA series: není součástí balení)

Rozměry:
š 73 x v 59 x h 129 (mm)

Váha:
440 g

Popis Boss BC 2

Novinka od Japonské odnože Rolandu Boss BC 2 je kytarový efekt s klasickým, "AC" inspirovaným, zvukem britského komba. Můžete s ním získat perfektní vintage zvuk, nebo vyšší gain.

Boss BC 2 nabízí přirozenou dynamickou odezvu nuancí při vybrnkávání. Jeho ovládání je velice snadné pomocí jediného knobu. Možnosti nastavení rozšiřují ovladače úrovně zkreslení, basů a výšek.

Tento pedál je skvělou volbou díky perfektnímu zvuku a preciznímu zpracování.


O značce Boss
Společnost Boss, divize japonské korporace Roland, je jedním z největších, nejznámějších a nejvlivnějších výrobců kytarových a baskytarových efektů a další hudební elektroniky na světě. Mezi její výrobky patří některé z legend mezi kytarovými efekty.

Historie Boss sahá až do 70. let, kdy se Roland rozhodl založit divizi, která by se věnovala jen kytarám. Původně nesla jméno MEG – Musical Engineering Group, avšak protože si někteří mysleli, že název znějící jako dívčí jméno Meg by mohl odrazovat některé hudebníky, začalo se hledat nové jméno, které by evokovalo sílu a schopnosti. Tak vzešel název Boss.

První výrobek firmy Boss byl dnes již legendární CE-1 z roku 1976, tedy efektový pedál typu chorus. Ještě ten samý rok následovaly další neméně slavné modely – overdrive OD-1, phaser PH-1 a parametrický ekvalizér SP-1. Roku 1978 vznikl dost možná nejslavnější z efektů Boss – distortion DS-1.

Na začátku 90. let se výroba přenesla z Japonska na Taiwan, kde je lokalizována dodnes. V továrnách Boss stále staví stompboxy, které za sebou mají i třicetiletou historii a přesto pořád patří mezi ty nejžádanější na trhu.

 

Boss BC 2 - Dotaz na prodavače