800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » elektrické kytary » strat

Yamaha PA 012 - elektrická kytara

  Yamaha PA 012 - elektrická kytara
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle do týdne
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Yamaha PA 012 - elektrická kytara - Popis zboží

Yamaha 012

Elektrická kytara Yamaha PA 012 ze série Pacifica, tvar Stratocaster.

Technická specifikace:

masivní tělo z Agathisu
javorový krk
palisandrový hmatník
chromovaná ladící mechanika, kobylka a Vintage tremolo
1x HB a 2x SC snímače
bílý pickguard

Obsah balení:

Yamaha PA 012

O řadě Pacifica:

Jedna z nejlepších elektrických kytar, která se objevila v poslední dekádě Yamaha Pacifica je mezi hudebníky dobře známá pro svůj příjemný zvuk a výbornou hratelnost.
Série Pacifica nabízí komfortně tvarované tělo, šroubovaný krk, tremolo ve Vintage stylu a pětipolohový přepínač snímačů, který poskytuje z univerzální kombinace osazení HB-SC-SC širokou škálu zvukových barev, vhodnou pro čisté i zkreslené zvuky a sólovou i doprovodnou hru.

O značce Yamaha:

V roce 1887 postavil Torakusu Yamaha svoje první piano aby se o deset let později stal prvním prezidentem japonské Nippon Gakki Co., Ltd, z níž posléze vyrostla Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Za více než sto let, co vyrábí piana a varhany, si vydobyla špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů, kterým zůstává věrno mnoho koncertních mistrů i nadšenců doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní ale i elektronické nástroje značky Yamaha je možno vidět na mnoha rockových, popových i jazzových koncertech. Celkový přístup společnosti k hudbě je zřejmý z faktu, že nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. Nadace Yamaha Music Foundation byla založena v r. 1966 a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

Yamaha PA 012 - elektrická kytara - Dotaz na prodavače