800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Příslušenství » metronomy » digitální metronomy

Korg MA 1 BL - digitální metronom

Korg MA 1 BL - digitální metronom
Výrobce:Korg
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Korg MA 1 BL - digitální metronom - Popis zboží

Korg MA 1 BL


Korg MA 1 je multifunkční kompaktní metronom. Tento malý přístroj je skvělou pomůckou pro každého hudebníka.

Korg MA 1 - technická specifikace:

Krokování tempa:
2 možnosti, kyvadlo nebo plný krok

Nastavení tempa:
Funkce Tap Tempo

Další funkce:
Chromatický referenční tón (C4-H4), nastavitelná kalibrace (410-480Hz)
Funkce zálohování paměti
Automatické vypnutí

Výstup:
Sluchátkový jack s nastavitelnou hlasitostí

Výdrž baterií:
Přibližně 290 hodin

Barevné provedení:
Modrá s černou

Popis Korg MA 1

Korg MA 1 je skvělý kompaktní metronom s mnoha funkcemi. Má velice široké rozmezí tempa a nabídku různých dob i rytmických patternů. Díky přehlednému displeji a zobrazování dob, se budete s tímto metronomem snadno orientovat kdy se mění takty. Tempo se dá upravovat třemi různými způsoby, včetně výborné funkce Tap Tempo, kdy tempo zadáváte stiskem tlačítka podle rytmu hudby. Na výběr je osm rytmických typů.

Kromě funkce metronomu se dá Korg MA 1 použít i jako chromatická ladička díky funkci Sound Out. Kdy přístroj vydává referenční tón (volitelně v oktávách C4-H4) s možností kalibrace.

K metronomu lze připojit i sluchátka. MA 1 se zachovává poslední nastavení i po vypnutí přístroje, dokud nevyndáte baterie. Sám se vypne po 20 minutách, kdy není používán. Při použití alkalických baterií má souvislou výdrž až 290 hodin.  


O značce Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.
  

Korg MA 1 BL - digitální metronom - Dotaz na prodavače