800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Příslušenství » metronomy » digitální metronomy

Korg Humidi Beat BK - metronom s detektorem vlhkosti a teploty

Korg Humidi Beat BK - metronom s detektorem vlhkosti a teploty
Výrobce:Korg
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Korg Humidi Beat BK - metronom s detektorem vlhkosti a teploty - Popis zboží

Korg Humidi Beat BK


Společnost Korg přichází na trh s geniálním metronomem Humidi Beat. Má funkce běžného metronomu a navíc měří i teplotu a vlhkost. S tímto metronomem můžete snadno dávat pozor na Váš nástroj. Zvlášť extrémně nízká, nebo vysoká vlhkost může zhoršit vlastnosti Vašeho nástroje, nebo ho dokonce trvale poškodit.

Korg Humidi Beat - technická specifikace:


Rozsah tempa:
Čtvrťová nota = 30 to 252 BPM

Přesnost tempa:
±0.1%

Nastavení tempa:
Pendulum Step, Full Step a Tap Tempo

Rozsah dob:
Až 10 dob: „0 to 9“ jako čtvrťové noty

Rytmické vzorce:
Dvě osminy, trioly, trioly s vynechanými vnitřními dobami, kvartoly a kvartoly s vynechanými vnitřními dobami

Hlasitost:
Loud / Soft / Mute

Rozsah měření teploty:
Celsius 0-50°C
Fahrenheit 32-122°F

Rozsah měření vlhkosti:
20%RH - 90%RH

Hodiny:
24 hodin - Měsíční odchylka = méně než ±30 vteřin

Reproduktor:
Piezo reproduktor

Napájení (baterie):
1x CR2032 lithiová baterie (3.0 V)

Životnost baterie:
Přibližně 80 hodin (V nastavení: „Tempo=120, čtvrťové noty, hlasitost = Full“)
Přibližně 1 rok (V módu „Clock“ mode)

Barva:
Černá

Rozměry:

90 x 16 x 30 mm (Pouze tělo, bez vyčnívajících částí)

Hmotnost:
31 g (včetně baterie)

Obsah balení:
1x CR2032 lithiová baterie (3.0 V) pro kontrolu funkčnosti
kuličkový řetízek pro upevnění k futrálu.


Popis Korg Humidi Beat

Korg Humidi Beat je povedený digitální metronom, který se pohodlně vejde do kapsy a navíc se stará i o bezpečné prostředí pro Váš hudební nástroj.

Přístroj nabízí klasické funkce digitálních metronomů, jako je velký rozsah tempa a rytmů a nastavení tří úrovní hlasitosti zvukové signalizace. Výhodou je i malá velikost.

Kromě funkcí metronomu, ale zvládá měřit i vlhkost a teplotu prostředí ve kterém se nachází. Díky tomu se můžete vyhnout situacím a prostředím, které nesvědčí nástroji. Například výrazně nízká vlhkost může trvale poškodit nejen dřevěné hudební nástroje.

Ideální metronom pro ty, kterým záleží na hudebním nástroji, na který hrají.


O značce Korg Corporation

Korg Corp. je japonský výrobce elektronických hudebních nástrojů, audio procesorů, kytarových efektovách pedály, záznamových zařízení, a a dalšího hudebního příslušenství. Pod značkou Vox vyrábí zesilovače a elektrické kytary. Společnost byla založena v roce 1962 v Japonsku Tsutomu Kato a Tadashi Osanai, byl Korg původně známý jako Keio Gijutsu Kenkyujo Ltd. S prvním produktem přišla firma již v roce 1963. Jednalo se o elektro-mechanické rytmické zařízení zvané Donca matic DA-20. Velmi brzy přišla díky jeho úspěchu na trh tranzistorová verze. V roce 1967, Kato oslovil Fumio Mieda, inženýra a nadšence pro elektronické klávesy. Ten se vrátil po 18 měsících s prvním prototypem varhan, které dostaly název Korg, který vznikl sestavením iniciál zakladatelů společnosti a písmen RG, odkazující na varhany (RG). Korg brzy objevil velkou mezeru na trhu v podobě nedostatku sériově vyráběných syntezátorů. První vlaštovkou byl v roce 1973 představený miniKORG. Korg se soustředil od počátku na snadno dostupné nástroje pro hudební fanoušky a drahé modulární systémy. V osmdesátých letech začíná s vývojem digitálních pian. První model, Korg M1 přichází na trh v roce 1988. Úspěch této převratné koncepce pečetí více než 250.000 prodaných kusů. Další milníky technologie představuje Triton (1999 - 2004) a OASYS (2005). V roce 1989 nastupuje ke Korgu tým designerů, kteří odešli z Yamahy. Obě společnosti byly v historii vzájemně velmi provázané, a to i podílově. Definitivně se od Yamahy odloučil Korg v roce 1993. V roce 1992 firma kupuje britský Vox, jedničku na poli kytarové technologie. Korg je také po desetiletí výhradním distributorem produktů zesilovačů Marshall pro americký trh.

Korg Humidi Beat BK - metronom s detektorem vlhkosti a teploty - Dotaz na prodavače