800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové reproboxy » nad 100W

Laney IRT 412 A - kytarový box

Laney IRT 412 A - kytarový box
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney IRT 412 A - kytarový box - Popis zboží

Laney IRT 412 A


Laney IRT 412 A je opravdu kvalitní kytarový box. Obsahuje čtyři 12" HH Custom Designed reproduktory. Lze jej použít buď samostatně, nebo jakou součást setu. Jak píše jeho výrobce, je určen pro ty, kteří vyžadují mohutný tón. Díky jeho univerzálnosti najde uplatnění ve většině hudebních stylů. Model IRT 412 A je zkosená varianta rovného modelu IRT 412.
 

Laney IRT 412 A - Technická specifikace:

Výstupní výkon:
230W RMS

Impedance:
16 Ohm

Reproduktory:
4x12“ HH Custom Designed

Provedení:
kovová kolečka, box z překližky, zkosený box se zkosenou ozvučnicí

Obsah balení:
Laney IRT 412 kytarový box
Uživatelský manuál

Rozměry:
š 715 x v 778 (i s kolečky) x h 358

váha:
30kg


Popis Laney IRT 412 A

Box IRT412 A je vyroben z velmi silné překližky. Rohy bedny jsou opatřeny ocelovými kryty, které jsou natřeny černou barvou, aby byl zachován celistvý vzhled boxu. Co se konstrukce týče jedná se o zkosený box se zkosenou ozvučnicí.

Jak je u značky Laney obvyklé myslí i na snadnou manipulaci se svými výrobky. Box má tedy velmi kvalitní rukojeti a manipoulace je usnadněna i díky čtveřici kovových koleček.

Hlavní předností tohoto výrobku je ale především jeho univerzálnost a nekompromisní zvuk. Ten si můžete užít prostřednictvím opravdu dostatečného výkonu 230W RMS. IRT 412 A najde uplatnění především ve větších zkušebnách a na pódiích.

O značce Laney

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney IRT 412 A - kytarový box - Dotaz na prodavače