800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové reproboxy » nad 100W

Laney TI 412 S - kytarový reprobox

Laney TI 412 S - kytarový reprobox
Výrobce:Laney
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Laney TI 412 S - kytarový reprobox - Popis zboží

Laney TI 412 S


Unikátní signature kytarový reprobox Tony Iommi. Tento reprobox byl vytvořen jako doplněk k zesilovači TI 100, který doplňuje ideálně svým zvukem i designem. Reprobox má výkon 120 W a 4 výběrové 12" reproduktory.  

Laney TI 412 S - technická specifikace:

Výkon:
120 W RMS

Impedance:
16 Ohmů

Reproduktory:
4x 12" Celestion Heritage G12H

Provedení:
Rovný box

Vstupy:
2x 6,3 mm jack

Ostatní:
Kolečka
Překližková kostrukce
Rohy z černé oceli
Držadla na stranách
Gumové nožičky
Kryt reproduktorů ocel (zdobené)

Rozměry:
771 x 756 x 358 (mm)


Popis Laney 412 S

Signature reprobox Tony Iommy je unikátní kousek, který vznikl z dlouhodobé spolupráce jednoho ze zakladatelů skupiny Black Sabbath a společnosti Laney. TI 412 S je ideálním doplňkem pro zesilovač TI 100. Reprobox má parádní výkon 120 W a obsahuje 4 12" reproduktory Celestion Heritage G12H.

Reprobox má špičkový zvuk a tomu odpovídá i precizní zpracování a designový vzhled signature modelu.


O značce Laney

Britská společnost Laney Amplification byla založena 1. září 1967 a dnes je předním procucentem kytarových a basových zesilovačů. Firmu založil baskytarista Lyndon Laney, jehož původním záměrem byla výroba aparatur pro své kolegy. Mnohé první zesilovače, vyrobené v té době, jsou stále používány a začínají být podobně váženy jako vintage zesilovače Marshall a Fender. Laneyho výrobky byly velmi kvalitní a brzy si je oblíbili i další hudebníci. V průběhu 60. a 70. let vzniklo jen málo zesilovačů, avšak měly věrné stoupence. Původní model LA100BL si pořizovali především ti hudebníci, kteří požadovali více "heavy metalový" kytarový zvuk, než jim nabízely jiné populární zesilovače. Dalším významným produktem této doby byl KLIPP, jenž disponoval vestavěným Treble Boosterem, byl velmi všestranný a nabízel opravdu dlouhou životnost. V 80. letech se hlavním tématem společnosti Laney stala čistý a méně zkreslený zvuk. Modelová řada AOR představila další stupeň preamp gainu a zároveň si udržela čistý signál. Ani v průběhu 90. let Laney nepřestal s inovacemi a na trh bylo uvedeno mnoho nových produktů. V této době také společnost zakoupila značku HH Electronics.

Produkty značky Laney Amplification si oblíbilo mnoho známých hudebníků, mezi něž patří např. Paul Gilbert, Tony Iommi, Steve Vai, Steve Rothery, Ace Frehley, Mark Knopfler, Timo Tolkki, Mikael Akerfeldt, Elizabeth Buckingham a Mikko Lindström.

Laney TI 412 S - kytarový reprobox - Dotaz na prodavače