800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Digitální piana » klavírní stoličky - židle

PS 6 Klavírní stolička beethovenka FX - bílý lesk, bílý sedák

PS 6 Klavírní stolička beethovenka FX - bílý lesk, bílý sedák
Výrobce:Gewa
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

PS 6 Klavírní stolička beethovenka FX - bílý lesk, bílý sedák - Popis zboží

PS 6 Klavírní stolička beethovenka FX - bílý lesk, bílý sedák

Jedná se o bytelnou klavírní stoličku z masivního dřeva, vyrobenou společností Gewa. Stolička je provedena v bílé barvě s bílým polstrovaným sedákem. Stabilita je zajištěna pevným sešroubováním nožek s rámem. Samozřejmostí je u tohoto typu židle možnost nastavení výšky, a to v rozmezí 48 až 58 cm.


Technická specifikace:

- barva: bílý lesk s bílým sedákem
- materiál: masivní dřevo
- potah: velour
- sedací plocha: 57 x 32 cm
- výška: nastavitelná 48 - 58 cm
- 4 nožičky


O řadě FX:

Řada "FX" Vám nabídne nejrůznější příslušenství za nízkou cenu. Oblíbeny jsou zejména lavice pro piana, které si lze vybrat z mnoha barevných provedení, ale i klávesové stojany a stojánky na noty.


O značce Gewa:

GEWA byla založena v roce 1925 ve Vogtlad-hudebním kraji Adorfu a založil ji pan Georg Walther. Od té doby se dostává neustálému zlepšování produktů a služeb, jakož i orientace na požadavky našich zákazníků největších priorit. Tento základ se již razil i v 50-tých letech, kdy byla společnost podmíněně pro následek války přeložena do Mittenwaldu/Bayern. Protože společnost zavazovala tradice a pevné sídlo, tak se po obratu, v listopadu roku 1989 vydala ve prospěch založení velikého, evropského centrálního skladu zpět do kraje Vogtland. Proces sloučení všech provozních dílčích oblastí byl dokončen v červnu 2010. Dnes má GEWA krom zemí, kde má odbyt i zastoupení dceřiných společností i převládající podíly v asijských zemých ve společnostech pro výrobu hudebních nástrojů.

PS 6 Klavírní stolička beethovenka FX - bílý lesk, bílý sedák - Dotaz na prodavače