800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Digitální piana » skříňová digitální piana

YAMAHA YDP 142

   YAMAHA YDP 142
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:3 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

YAMAHA YDP 142 - Popis zboží

Yamaha YDP 142 Arius


Yamaha YDP 142 Arius - digitální piano znějící jako akustický klavír, plnohodnotná náhrada za pianino, překvapí Vás autentickým zvukem a dobrou klavírní klaviaturou. V poměru cena/výkon rozhodně výkon ve zvuku a v klavírním dojmu převažuje nad pořizovacími náklady.

Digitální piano Yamaha YDP 142 má precizně navzorkované zvuky z koncertního křídla Yamaha technologií PureCF Sound Engine. Ostatní zvuky jsou samplovány ze špičkových nástrojů nejen zn. Yamaha (varhany, cembalo a další).
Klaviatura třídy Graded Hammer Standard (GHS) umožňuje lehký pocit ze hry a usnadňuje přechod na akustické piano např. v hudební škole či koncertním sále.

YAMAHA YDP 142 - technická specifikace:

Barva:
- dark rosewood - černo-hnědý palisandr

Zvuky:
- 10 zvuků technologie PureCF Sound Engine
- 128-hlasá polyfonie

Rekorder:
- 2 stopy
- Standard MIDI File (SMF) Format 0

Vstupy a výstupy:
- sluchátkový výstup 2x
- USB tO HOST

Efekty:
- Reverb
- Damper resonance
- Intelligent Acoustic Control

Paměť pro záznam:
- Jedna píseň cca. 100 KB Nahrávání skladeb dat z počítače: až 10 skladeb; Celková maximální velikost cca.    900 KB

Rozměry a hmotnost:
- 1357 x 815 x 422 (mm)
- 38 kg

Obsah balení:
- Yamaha YDP 142 R
- Kniha 50-ti skladeb
- Adaptér PA 150
- Český manuál
- Cizojazyčný manuál


bonus: klavírní utěrka z mikrovláken pro čištění klaviaturyCF Sound Engine přináší realistický zvuk koncertního křídla Yamaha. Tento záznam obsahuje řadu dynamických úrovní od pianissima až po fortissimo, proto si můžete vychutnat jemné doteky měkké pasáže nebo čistou sílu mohutnosti akordů.

Graded Hammer Standard imituje těžší dotek nižších tónů, a lehčí reakci ve vyšších tónech tak, jako je tomu u dobrých klavírů.
V nastavení lze vybírat ze tří citlivostí klaviatury nebo citlivost úplně vypnout (pro varhany, cembalo apod.) Funkce  Acoustic Optimizer koriguje akustický tok a řídí rezonanci a obohacuje tak celkový zvuk k plnosti.

Hraní se sluchátky
Pro hru v hlučném prostředí nebo v noci můžete využít sluchátkové výstupy a pouštět zvuk sluchátky aniž by Vás kdokoli v okolí slyšel. Výstupy jsou pro dvoje sluchátka, takže je možné hrát čtyřruční skladby s druhým klavíristou.

USB TO HOST
Yamahu YDP 142 připojíte jednoduše ke každému PC a nástroj může komunikovat s nejrůznějšími aplikacemi. Využijete notační programy pro zápis a přehrávání not, dále pak můžete nahrávat do softwarových sekvencerů a bez problémů využít zvukové banky a aranžery ve vašem PC.

Nahrávání
Piano má 2-stopý rekorder, díky němuž můžete nahrávat do dvou stop. Rekorder lze využít například k procvičování každé ruky zvlášť, kdy jednu ruku pouštíte ze záznamu a druhou živě dohráváte.


O značce Yamaha :

Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.

YAMAHA YDP 142 - Související zboží

YAMAHA YDP 142 - Dotaz na prodavače