800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Digitální piana » akční komplety

YAMAHA YDP162C Arius SET 2

  YAMAHA YDP162C Arius SET 2
Výrobce:Yamaha
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

YAMAHA YDP162C Arius SET 2 - Popis zboží

 


Yamaha YDP 162 C ARIUS

 
Yamaha YDP 162C ARIUS je vhodné digitální piano pro pokročilé hráče i začátečníky. Toto piano díky klaviatuře nové generace Graded Hammer dokáže hodnotně nahradit akustické piano.
Yamaha YDP 162C poslouží jak pro cvičení a přípravu na koncerty, tak i pro domácí hudební produkci.  
Kvalita klaviatury a zvuku již přesvědčila více profesionálních klavíristů, že si jej pořídili, aby mohli hrát i ve večerním čase, kdy by akustický klavír byl příliš slyšet.  S koupí Yamahy YDP 161C neváhejte. Uvidíte a uslyšíte, že to byla správná volba.
 
Specifikace:
 
barva
cherry - světlá třešeň
 
klaviatura
Graded Hammer
Ivory Keytops - povrch kláves ze syntetické slonoviny
 
zvuky
10 zvuků technologie PureCF Sound Engine
128-hlasá polyfonie
 
ozvučení 
2x 20W
oválné reproduktory
 
efekty
Reverb
Damper resonance
Intelligent Acoustic Control
 
pedály
3x
Half Pedal
Damper, Sostenuto, Soft
 
rekorder
2 stopy
Standard MIDI File (SMF) Format 0
 
výstupy
2x sluchátkový
USB TU HOST
 
paměť pro záznam
Jedna píseň cca. 100 KB Nahrávání skladeb dat z počítače: až 10 skladeb; Celková maximální velikost cca. 900 KB
 
obsah balení:
Yamaha YDP 162 C
Kniha 50-ti skladeb
Adaptér Yamaha PA 300
Český manuál
 
+ sluchátka Sony MDR MA 100
 
+ klavírní stolička Tuwer PS31 
 
bonus: klavírní utěrka z mikrovláken pro čištění klaviatury
 
 
 
Yamaha YDP 162 C ARIUS je kvalitně provedený nástroj, protože společnost Yamaha buduje svoje renomé na kvalitě. Dříve než byla Yamaha YDP 162C dána do výroby probíhal dlouhý vývoj a testování hudebníky, kteří běžně testují nejlepší křídla Yamaha.
Klaviatura Graded Hammer má klávesy pokryté syntetickou slonovinou Ivory Keytops, která pomáhá přilnavosti a zabraňuje sklouznutí prstu i když je třeba vlhký. Kladívka klaviatury mají od basů po vysoké tóny menší váhu, aby klvírista měl podobný pocit jako u dobrého klavíru.  
PureCF Sound Engine je nová technologie záznamu zvuků , která přináší čistotu zvuku akustického křídla.  Tento záznam obsahuje řadu dynamických úrovní od pianissima až po fortissimo, takže si můžete vychutnat jemné doteky pasáží nebo zřetelnost mohutných akordů.
Skříň piana je konstruována tak, aby ve spojení s reproduktory přinášela prostorový dojem zvuku.
Acoustic Optimizer je nová, unikátní technologie Yamahy. Pomocí speciální konstrukce a umístění v rámci nástroje, akustický Optimizer fyzicky upravuje akustický tok, který řídí rezonancí a obohacuje celkový zvuk. Kombinace akustického optimizéru a digitální technologií poskytuje neuvěřitelně expresivní schopnosti.
 
 
Zachyťte svůj výkon
Vestavěný, 2-stopý rekordér je skvělý způsob, jak zachytit hru a přehrávat a slyšet pokrok při cvičení.. Můžete také nahrávat pravou a levou ruku zvlášť pro  cvičení v každém tempu. Můžete cvičit jednu ruku, zatímco part druhé ruky pouštíte ze záznamu.
 
 
Objevte kombinaci zvukových rejstříků
Sloučit dva zvuky spolu, např. klavír a smyčce je inspirativní pro nové zážitky z hraní.
 
 
Piano s vlastním repertoárem
Piano má v paměti 50 klavírních skladeb pro Vaši inspiraci. Těchto 50 skladeb najdete také v tištěné podobě v přiloženém songbooku. Naučte se hrát tyto kousky pro začátek svým vlastním tempem a po nacvičení v podobném tempu jako v nahrávkách.
 
Síla musí být slyšet
20 watů zesilovače umožňuje hlasitou hru pro domácnost či menší sály. Výsledný zvuk je mnohem větší, než byste očekávali od digitálního piana této velikosti.
 
Piano připravené k připojení
Snadno se připojíte k PC a můžete využít širokou škálu výukových, notačních či aranžérských aplikací.Některé aplikace vám pomohou naučit se hrát, zatímco jiné vám pomohou sdílet hudbu. Manažer MusicSoft aplikace umožňuje ukládat skladby, které jste provedli s vestavěným rekordérem, ale také umožňuje  přidávat stažené skladby. 
 
 
O značce Yamaha :
 
Jméno dal firmě Torakusu Yamaha, který postavil svoje první piano v roce 1887. O deset let později se stal prvním prezidentem japonské společnosti Nippon Gakki Co., Ltd, později se z ní stala Yamaha Corporation (k přejmenování došlo až v roce 1987) - největší světový výrobce hudebních nástrojů. Již více než sto let vyrábí piana a varhany a vydobyla si špičkové jméno díky excelentnímu zvuku těchto nástrojů. Jménu Yamaha zůstávají věrni nejen nadšení muzikanti, ale především mnozí koncertní mistři doma i ve světě. Dechové, strunné, perkusní, ale i elektronické nástroje značky Yamaha můžeme vidět na mnoha festivalech a koncertech všech druhů a žánrů, rockových, popových i jazzových. Společnost nejen vyrábí hudební nástroje, ale také hudbě vyučuje a podporuje hudební aktivity. V roce 1966 byla založena Nadace Yamaha Music Foundation a od té doby šíří hudební aktivity po celém světě, včetně hudebních škol.
 

YAMAHA YDP162C Arius SET 2 - Dotaz na prodavače