800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » monitory

ROLAND RH PM5 - in ear monitor

ROLAND RH PM5 - in ear monitor
Výrobce:Roland
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

ROLAND RH PM5 - in ear monitor - Popis zboží

ROLAND RH PM5

Sluchátka pro in-ear monitoring, se skvělou ergonomií, díky které perfektně padnou do uší a tím odstíní velké množství nežádoucích, venkovních ruchů. Díky vyvážené dynamice a širokofrekvenčnímu rozlišení dokáží realisticky reprodukovat i ty nejjemnější zvukové detaily jak nástrojů tak zpěvu. Sluchátka jsou opatřena návleky ze silikonové gumy ve velikostech S/M/L/XL díky kterým si nastavíte optimální velikost pro maximální pohodlí.

ROLAND RH PM5 - technická specifikace:

Provedení:
-
hliníkové tělo, silikonové ušní návleky

Obsah balení:
-
sluchátka
- silikonové návleky S/M/L/XL
- klipsna na uchycení
- kabel male/female 3,5jack
- redukce 6,3jack
- neoprenové pouzdro

 

Roland Corporation je jeden z nejdůležitějších a nejznámějších výrobců elektronických a i jiných nástrojů.Tato korporace vlastní několik dalších značek, jejichž význam na trhu je stejně zásadní – jde například o Boss, Edirol, Rodgers nebo Cakewalk.

 O firmě Roland

18. dubna 1972 byla v japonském městě Osaka firma založena Ikutaro Kakehashiem.Roland v Osace sídlil až do roku 2005 a pak se přestěhoval do města Hamamatsu. Pokud jde o původ jména této firmy, traduje se, že vychází ze středověkého eposu Píseň o Rollandovi. Skutečnost je nicméně mnohem méně prozaická – jméno Roland vybral Kakehashi z telefonního seznamu, když hledal dvouslabičné slovo počínající na písmeno R, které tehdy netvořilo první hlásku jména žádného z konkurentů.

 

Roland již pár let po vzniku začal prodávat jedny z prvních kláves (EP-10) a syntezátorů na japonském trhu, které si ihned získaly ohromnou oblibu. Roku 1975 přišel s dnes legendárním modelem kytarového aparátu Jazz Chorus JC-120. Krátce na to přišel již s prvními kytarovými efekty nebo automatickými bubeníky.O úspěšné historii firmy Roland svědčí i to, že se nikdy během svého fungování nedostala do finančních problémů a naopak pořád rozšiřovala svou nabídku, zakládala nové divize a skupovala konkurenční podniky. Dnes pro Roland pracuje téměř 2500 lidí v továrnách v Japonsku, na Taiwanu, v USA a Itálii.

ROLAND RH PM5 - in ear monitor - Dotaz na prodavače