800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Noty

Clarke Penny Whistle Tutor & CD - příručka a noty pro začátečníky

Clarke Penny Whistle Tutor & CD - příručka a noty pro začátečníky
Výrobce:Clarke
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Clarke Penny Whistle Tutor & CD - příručka a noty pro začátečníky - Popis zboží

Clarke Penny Whistle Tutor & CD - příručka a noty pro začátečníky


S touto knihou se může každý naučit hrát na tinwistle - irskou flétnu! Stačí následovat srozumitelný návod a jednoduché instrukce zkušeného muzikanta a kantora Billa Ochse, poslouchat pozorně přiložené CD a brzy budete schopni zahrát lidové či keltské melodie z Irska, Skotska, Anglie nebo z dřevních dob Spojených států. Pečlivě vybrané písničky vás provedou základy "pennywhistlingu" krok za krokem. Doporučený věk pro hru na tin wistle je 8 - 80 let. Příručka je v anglickém jazyce.


34 stranseznámení s nástrojem

základní melodie a prostoklady
CD s nahrávkami
pro irskou flétnu v D ladění
doporučený věk 8 - 80 let
v anglickém jazyce

O značce Clarke Tinwhistle Company:

První kovová píšťala Clarke vznikla roku 1843 v malé vesničce Coney Weston v Anglii. Robert Clarke byl tehdy pouhým dělníkem na poli a vlastnil jen malou dřevěnou píšťalku. Když se později se doslechl o vzniku nového materiálu s názvem pocínovaný plech, požádal svého známého kováře, aby se z něho pokusil vyrobit kopii jeho dřevěné píšťalky a k hotovému dílu přidal dřevěný zobec. Nová kovová píšťala hrála tak dobře, že se je Robert Clarke rozhodl začít vyrábět. Posléze přesídlil do Manchestru, kde založil továrnu a brzy dosáhl úspěchu. Nazýval své flétny "Meg", neboť tak se během viktoriánské éry říkalo půlpenci, což byla cena jedné píšťalky. Robert Clarke v krátké době velmi zbohatl, a to jen díky výrobě hudebního nástroje, na nějž si chtěl každý zahrát.

Whistle Clarke dovážíme z Velké Británie přímo od výrobce. Všechny whistle jsou testovány před opuštěním továrny. Protože jsou ručně vyráběné z ohýbaného plechu, může se barva tónu a hlasitost mírně lišit kus od kusu. Stejně tak se mohou objevit drobné vady laku nebo tvarové nedokonalosti (ohnutý okraj plechu apod.) - všechny tyto věci jsou považovány za normální (není možné je reklamovat) a nemají vliv na schopnost hry.

Clarke Penny Whistle Tutor & CD - příručka a noty pro začátečníky - Dotaz na prodavače