800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » kytarové sety

TUBE SET 230 BK/WWHM - elektrická kytara + kombo s lampou

TUBE SET 230 BK/WWHM - elektrická kytara + kombo s lampou
Výrobce:Hudební Dům
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

TUBE SET 230 BK/WWHM - elektrická kytara + kombo s lampou - Popis zboží

ABX ST 230 BK/WWHM - elektrická kytara

Tato elektrická nabízí vynikající poměr cena/užitná hodnota. Při výrobě bylo použito dobré poctivé dřevo a zavedené konstrukční řešení při zachování co možná nejnižší ceny. ABX nabízí kvalitní hudební nástroj, který je ideální pro začínající hráče či studenty.

Specifikace:

barva těla
černá, high gloss finishing

krk
javor

hmatník
javor

vykládání krku
černé tečky, nylon  

barva pickguardu
bílá

snímače
2x single
1x humbucker

počet pražců
22

ovládání
2 x Volume
1 x Tone
5 polohový přepínač

ladicí mechanika
die-cast (odlitá, olejová)

hardware
chrom

O značce ABX:
Elektrické kytary ABX jsou populární jednak díky svému poměru kvalita/cena, ale i díky ucelené nabídce modelových řad i jednotlivých druhů kytar. V modelovém portfoliu ABX se nacházejí kytary klasických designů i moderně laděné nástroje. Pod značkou ABX se vyrábí i baskytary a příslušenství. Díky své ceně a kvalitnímu zpracování jsou kytary ABX vhodné do začátků, ale kvalitu zpracování a dobrý zvuk ocení i pokročilý hráč.Kustom TUBE 12 A - hybridní kytarové kombo

Kustom TUBE 12 A je malé a velmi šikovné kombo pro elektrickou kytaru. Vybaveno lampou 12AX7 a reproduktorem Celestion o průměru 8 palců poskytne všem kytaristům v dané cenové kategorii nevídaně kvalitní zvuk. Firma Kustom vyvinula aparát s unikátním poměrem ceny a výkonu. Do bohaté výbavy zesilovače patří čistý a zkreslený zvukový obvod, dvoupásmový ekvalizér, funkce shift pro zvýraznění středových frekvencí, dále výstupy pro sluchátka, linku či externí reproduktor. Lehké a skladné kombo vám dokáže zpříjemnit cvičení nebo se dá využít i pro méně hlasité pódiové produkce. Kustom TUBE 12A ocení jak začínající hráči tak pokročilí kytaristé.

Specifikace: Kustom TUBE 12 A

výkon
12 W

reproduktor
průměr 8"
impedance 8 Ohm

počet kanálů
2

předzesilovač
lampa  12AX7
obvod Gain On pro zkreslení

ovládání
Gain
Low, High
Gain On
Shift - harmonické zvýraznění středových frekvencí

vstupy
1 vstup pro elektrickou kytaru

výstupy
sluchátkový
line output
výstup pro externí repro

design
retro stylový potah přední strany
jewel light - designový indikátor zapnutého komba

rozměry
30 x 33 x 18 cm

O značce Kustom
Aparáty značky Kustom začal vyrábět v Kansasu ve Spojených státech v polovině 60. let zakladatel firmy Bud Ross. Zprvu se značka prosadila odvážným provedením designu reprobeden, které byly potaženy stejně jako luxusní sedačky tehdejších limuzín. Brzy se výroba rozšířila, firma vytvořila široké porfolio aparátů a Kustom se prosadil i na poli inovací, když představil první "Talk box" efekt používaný třeba Steviem Wonderem či Jeffem Beckem. V dnešní době zachovává značka Kustom široké rozpětí produktových řad a inspiruje též velký počet endorserů mezi které se počítají taková esa jako například Brian Wilson (Beach Boys) či Rob Holiday (Marylin Manson).

TUBE SET 230 BK/WWHM - elektrická kytara + kombo s lampou - Dotaz na prodavače