800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » PA technika » Mikrofony » pro bicí

AKG P 170 - mikrofon kondenzátorový kardioda

AKG P 170 - mikrofon kondenzátorový kardioda
Výrobce:AKG
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

AKG P 170 - mikrofon kondenzátorový kardioda - Popis zboží

AKG P 170


Mikrofonům serie AKG Perception se podařilo vydobýt si přední postavení a skvělé renomé brzy po jejich příchodu na trh. Kombinace "True consender" konstrukce a ceny odpovídající spíše mikrofonům nižší kvality zaručuje, že za své peníze dostanete opravdu maximum.

Technická specifikace

Konstrukce
 -  kondenzátorová (s externí polarizací)

Membrána
 - 0,5“

Směrová charakteristika
 - kardioida

Frekvenční rozsah
 - 20 Hz - 20 kHz

Impedance
 - 200 Ohm

Dynamický rozsah
 - 124 dB

Napájení
 - externí

Tělo
 - kovové

 Konektor
 - XLR

Rozměry
 - 22 x 160 mm

Hmotnost
 - 0,13 kg

 Barva
 - kovově modrá

AKG P 170 je externě polarizovaný kondenzátorový mikrofon, který přináší úplně nové možnosti zejména pro menší a domácí studia, jelikož při dostupné ceně disponuje daleko lepšími technickými specifikacemi, než je pro produkty v jeho cenové kategorii zvykem. Díky "True consender" technologii přináší mikrofon stálost a zvukovou stabilitu, možnost přepínatelného útlumu -20 dB zase nabízí schopnost snímání zvuku až do 155dB akustického tlaku.  Vzhledem ke svému charakteru se AKG P 170 výborně hodí nejen ke snímání overhead pro bicí, činely nebo perkuse, ale také pro snímání akustických nástrojů, jako jsou kytara nebo housle.

O společnosti AKG

Společnost AKG vznikla v roce 1947 ve Vídni v Rakousku. Ve svých počátcích se soustředila na dodávání mikrofonů pro jazzové kluby, divadla a rádiové stanice. Za zmínku stojí, že špičkové mikrofony v té době vyrábělo pouhých pět zaměstanaců. Dnes patří firma AKG k jednomu z největších výrobců mikrofonů a  bezdrátových systémů na světě. Jejich produkty jsou mezi muzikanty vysoce ceněny pro jejich maximální spolehlivost, jednoduchost a promyšlenou konstrukci.AKG P 170 - mikrofon kondenzátorový kardioda - Související zboží

AKG P 170 - mikrofon kondenzátorový kardioda - Dotaz na prodavače