800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » komba - aparáty » pro akustické kytary

KUSTOM Sienna 30 PRO

KUSTOM Sienna 30 PRO
Výrobce:Kustom
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

KUSTOM Sienna 30 PRO - Popis zboží

Kustom Sienna 30 – kombo pro akustickou kytaru

Kustom Sienna 30 PRO je třicetiwattové kytarové kombo určené primárně muzikantům, kteří touží po ozvučení akustické kytary (případně jiného akustického nástroje) a zpěvu zároveň. Tento aparát  Vám nabízí špičkovou kvalitu zvuku i zpracování při zachování velmi příznivé ceny.

Technické údaje

Výkon
 - 30W

Reproduktor
 - 10palcový Sienna

Vstupy
  - mikrofon (1/4),  vstup pro kytaru

Ovládání
 - volume mikrofonu, volume kytary, frequency, ekvalizér (Low, Mid, High), analog level, chorus

Další vlastnosti
 - feedback filter, linkový výstup, výstup pro sluchátka, přepínač pro aktivní / pasivní kytaru, vstup a výstup pro efektovou smyčku

Rozměry
 - 380 x 460 x 245 mm

Váha
  - 14 kg


Díky oddělenému mikrofonnímu a kytarovému vstupu umožňuje Sienna 30PRO zapojit a ovládat 2 zdroje zvuku zároveň, což z něho dělá ideálního pomocníka pro všechny písničkáře či jiné umělce, kteří rádi využijí kombinace kytara - zpěv prostřednictvím jediného aparátu.

Přístroj je vybaven speciálně navrženým 10“ reproduktorem Sienna a zkonstruován tak, aby věrně přenášel zvuk akustické kytary, případně jiných akustických nástrojů. V kombinaci s vysokofrekvenčním driverem se tak Sienna 30PRO stává horkým kandidátem pro všechny, kteří hledají vysoce kvalitní aparát k ozvučení akustického nástroje za unikátní cenu.O značce Kustom
Aparáty značky Kustom začal vyrábět v Kansasu ve Spojených státech v polovině 60. let zakladatel firmy Bud Ross. Zprvu se značka prosadila odvážným provedením designu reprobeden, které byly potaženy stejně jako luxusní sedačky tehdejších limuzín. Brzy se výroba rozšířila, firma vytvořila široké porfolio aparátů a Kustom se prosadil i na poli inovací, když představil první "Talk box" efekt používaný třeba Steviem Wonderem či Jeffem Beckem. V dnešní době zachovává značka Kustom široké rozpětí produktových řad a inspiruje též velký počet endorserů mezi které se počítají taková esa jako například Brian Wilson (Beach Boys) či Rob Holiday (Marylin Manson).

KUSTOM Sienna 30 PRO - Související zboží

KUSTOM Sienna 30 PRO - Dotaz na prodavače