800 106 065
Záruka vrácení peněz 30 dní
Amadeus - HUDEBNÍ NÁSTROJE » Kytary » elektrické kytary

Cort X 1DX BKS

Cort X 1DX BKS
Výrobce:Cort
Expedice: Obvykle ihned
Záruční doba:2 roky
Splátková kalkulačka

Porovnat zboží Verze pro tisk Poslat na e-mail

Cort X 1DX BKS - Popis zboží

Cort X 1DX BKS

Kytara CORT X 1DX BKS kombinuje kvalitní zpracování typické právě pro značku Cort, velmi solidní zvuk a přijatelnou cenu, čímž se stává ideální volbou nejen pro začínající hráče inklinující k tvrdší muzice, ale i hudebníky, kteří do svého nástroje nechtějí investovat závratné částky.


Technická specifikace


Tělo
  - agathis

Krk
 - kanadský javor

Hmatník
 - palisandr, 15 3/4" Rádius(400mm)

Pražce
  - 24 / Jumbo (2.9mm)

Stupnice
 - 25 1/2" (648mm)

 Kobylka
  - 6-screw Vintage Tremolo

Snímače
 - Powersound PSEG4-1F & PSEG4-1R (H-H)

Elektronika
 - 1 hlasitost, 1 tón, 3 polohový přepínač

Hardware
 - chrom

Barva
 - BKS - Black Satin


Tato kytara je pokračovatelem X serie značky Cort. Může se chlubit jednoduchým, ale precizním zpracováním, přičemž tělo je vyrobeno z aghatis, zatímco na krk je zde využit kanadský javor. Hmatník je pak vyroben z pallisandru při rádiu 400mm. Osazena je kytara snímači Powersound PSEG4-1F & PSEG4-1R (H-H), přičemž pro ovládání slouží třípolohový přepínač, ovladač hlasitosti a tónu. Hledáte-li kvalitně zpracovanou, dobře hrající kytaru se stylovým vzhledem a až překvapivě dobrým zvukem, Cort X 1DX BKS se stává Vaším žhavým kandidátem.


O značce Cort

Cort je americká firma vyrábějící v Asii elektrické kytary, akustické kytary a elektrické baskytary od roku 1973. Strategií firmy Cort je vyrábět vysoce kvalitní kytary za přijatelné ceny.Cort je jedním z největších výrobců kytar na světě (ročně vyrobí kolem milonu kytar) a vyrábí také kytary pro jiné značky, například Ibanez, Squier, Parkwood, Schecter, G&L. O vznik firmy Cort se zasloužil američan Jack Westheimer, který se, jako jeden z prvních, zajímal o asijskou produkci kytar. Jméno firmy vzniklo zkrácením jména Cortez, značky akustických kytar.

Cort X 1DX BKS - Související zboží

Cort X 1DX BKS - Dotaz na prodavače